Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: My Kind of Santa, dvě novinky v ND a prezidentská Debata N

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

My Kind of Santa

Fource pořádá ve spolupráci s Organizací pro pomoc uprchlíkům (OPU) charitativní koncert, v rámci kterého v klubu Roxy vystoupí Rest a Martin Matys, We Are Domi a The Silver Spoons.

Vstup na koncert je bezplatný, návštěvníci musí přinést pouze hračku, která bude předána do dětského domova Kralupy nad Vltavou a dětem uprchlíků v Česku . Díky tomu najdou něco pod stromečkem i oni!🖤

Jak získáš vstupenku?

Rezervuj si lístek za nula korun a při tom vyber, jestli přineseš hračku pro holku nebo kluka. Hračku nebal do dárkového papíru, ať může být předána tomu, komu udělá největší radost. Pokud tě akce zajímá víc, všechno najdeš na Fource.

Krása: Proč budí ženská témata silné emoce

Podcast Krása, který vytvořila Linda Bartošová pro Radio Wave, jsi dost možná zaznamenal/a. Témata, která Linda rozebírá, měla ohlušující reakce na sociálních sítích. Teď přichází Linda s eventem, kde bude společně s dalšími hosty rozebírat, proč právě tato témata stále část naší společnosti vnímá jako kontroverzní.

Akce se odehrává 7. 12. v areálu Kasárna Karlín od 19:00 hodin. Večer se skládá z přednášky a následné diskuze, chybět nebude ani hudební afterparty, na které se objeví Amelie Siba a DJ TK27. Diskuze už je bohužel plná, ale pořád můžeš dorazit na další části programu.

Nová sezóna v Národním divadle: Hordubal a Rej

V rámci činoherních novinek se můžeš těšit na premiéru představení Hordubal, původem od Karla Čapka. Druhou premiéru stihneš možná ještě dnes nebo se stav na jedné z repríz, jejichž data můžeš sledovat i na facebookové události.

Jestli tě vztahový trojúhelník s nešťastným koncem (a tři hodiny v divadle) neláká, můžeš si (trochu s předstihem, třeba jako vánoční dárek) pořídit lístek na druhou, dost očekávanou novinku Rej, hru od francouzského režiséra. Tam uvidíš deset dialogů, které pojí společný prvek, a to sex.

Prozradím ti ještě, že se na některé (již neuváděné) inscenace můžeš podívat online a zdarma! Vyber si nějakou tady a zkus pro změnu kouknout na něco jiného než na svůj oblíbený seriál na Netflixu. Třeba v sobě ještě probudíš kulturního kritika.

Prezidentská Debata N

Před několika málo dny začala ostrá fáze prezidentských kampaní, a Deník N proto už v pondělí 5. 12. uspořádá od 18:00 hodin prezidentskou Debatu N. Účastnit se jí budou Pavel Fischer, Marek Hilšer, Danuše Nerudová a Josef Středula, pozváni jsou také Andrej Babiš a Petr Pavel. Po samotné debatě bude navíc následovat debata odborníků, kteří na výstupy jednotlivých prezidentských kandidátů navážou. Akce se bude konat ve Vzletu. Je sice vyprodaná, bude ale streamována také na Facebooku.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.