Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Mezipatra odstartovala a pop-up secondhandu 1981 v Brně

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

KINO TIP: Mezipatra Queer Film Festival

V pořadí už 23. ročník festivalu právě běží, a to s programem na každý den až do 10. 11.! Jestli máš do Prahy daleko, můžeš festival chytit ještě v Brně mezi dny 11. 11. – 18. 11.

Kromě filmů probíhá i doprovodný program, jako je třeba sobotní party v Neone pop-up klubu. Celý program a info najdeš na stránkách festivalu, kde si rovnou můžeš koupit i lístky (140 Kč), které jsou k dostání taky na místě před projekcí. Pokud trochu tápeš a nevíš, na co zajít, osobně mám vyhlídnuté filmy Přes Čáru, Eismayer a Pět Ďáblů , které by měly stát za to.

Podívej se na letošní festivalovou znělku s heslem Prolomit ledy:

1981 secondhand pop-up, Brno!

Už tento víkend, v pátek 4. 11. a v sobotu 5. 11. , se pražský 1981 secondhand přesune do Brna, kde bude mít dvoudenní podzimní pop-up! Akce se bude konat v prostorách Industry, kde si budeš moci dát navíc kávu Industra Coffee nebo třeba pizzu od Narcis Ritual. Platit bude možné jak cashem, tak kartou. Více informací se dozvíš tady.

Zdroj: FB události

Slavnostní odhalení instalace Krištofa Kintery: Sochy domů a Dívka s holubicí

V úterý 8. 11. bude oficiálně představena sochařská instalace Krištofa Kintery s názvem Sochy domů a Dívka s holubicí, a to přesně v 18:00 hodin, přímo v klárovském parku Holubička naproti Kunsthalle Praha. Sedm budov, sedm stigmat z minulosti. Vstup zdarma!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.