Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: MBPFW S/S23, Aries v Praze a nedělní jóga

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Mercedes-Benz Prague Fashion Week S/S23

MBPFW je neodmysliteně největší módní událostí v České republice. Ten podzimní se koná od 3. do 9. září v Mystic Skatepark Štvanice a těšit se můžeš třeba na Jakuba Polanku, Vandu Jandu nebo Liběnu Rochovou. Celkem tě čeká 10 přehlídek od českých i zahraničních designérů. Vstupenky si můžeš koupit klasicky přes GoOut.

Sunday Yoga & Brunch at Manifesto

Nedělní ráno je ideální na jógu a brunch! Na terase Manifesta povede lektorka Baci dynamickou jógovou lekci s vůněmi letních esenciálních olejů. Cvičit navíc budeš za doprovodu živé hudby, o kterou se postará Karel Havlíček. Po józe tě bude čekat brunch menu se třemi na míru připravenými Yoga poké bowls nebo onigirazu. Samozřejmostí je také alko nebo nealko drink od barmanů ze SOOT baru. To vše už 4. září od 8:30 do 12:30. Pokud tě akce zaujala, lístky koupíš tady.

Koncert Aries

Americký hudebník Aries je rapper, zpěvák, producent, režisér, grafický designér i ilustrátor. Skvěle kombinuje hip-hop s alternativními vlivy a přízeň fanoušků si získal všestranností i novátorským pohledem na tvorbu. Koncert bude mít v rámci turné ke své druhé desce Believe in Me, Who Believes in You 7. září v pražském Rock Café. Lístky koupíš na Fource.

Chceš vyhrát lístky na koncert? Napiš nám komentář do diskuze!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.