Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: MBFW, FAMUFEST, Kintera v DOXu a On se bojí v kinech

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Mercedes-Benz Prague Fashion Week F/W 2023

Největší módní událost v České republice se letos oficiálně koná od 14. do 20. dubna v areálu arény v pražské Chuchli. Přehlídky ale připadnou hlavně na sobotu, neděli a pondělí. Své kolekce představí třeba Tobias Equipment, Michael Kováčik, studenti z UMPRUM, Technické univerzity v Liberci nebo Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Přehlídku bude mít také Adidas Originals. Více informací najdeš tady a lístky koupíš na GoOut.

39th FILM FESTIVAL FAMUFEST

Multižánrový filmový festival, který každoročně pořádají studenti Filmové a televizní fakulty Akademie múzických umění v Praze, se letos koná od 19. do 23. dubna. Pokud tě zajímá nejnovější tvorba studentů, určitě by sis FAMUFEST neměl nechat ujít!

On se bojí v kinech

Známý herec Joaquin Phoenix obsadil ve snímku On se bojí hlavní roli samotářského podivína Beaua, který se bojí nejen života a světa, ale především své mámy. Na cestě na rodinnou návštěvu je vtažen do nečekané spirály absurdních událostí, musí se vyrovnat se svými strachy a konečně vzít život do vlastních rukou. Snímek má premiéru v úterý 18. dubna od 20:00 v kině Aero. Lístky koupíš tady.

Represraz #4 – GOAT edition

V pátek 21. dubna pořádá Represraz další párty, a to tentokrát v brněnském Artbaru. Těšit se můžeš třeba na Butterclub a paparazzi z heyfomo.cz. 🤭 Vstupenku koupíš na místě a více informací najdeš tady.

Krištof Kintera v DOXu

O Kinterových sochách a instalacích slyšel snad již každý v Česku i v zahraničí. Po úspěšných projektech, třeba tom v Galerii Rudolfinum z roku 2017, který zachytil pět let umělcovy tvorby, se můžeme těšit na další! Výstava v Centru DOX How can I help you? potrvá až do srpna a čeká tě soubor kreseb, koláží a asambláží z každodenních předmětů. Lístek si kup tady, student vychází na 130 Kč.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.