Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Maraton filmů Richarda Linklatera v Aeru, Electronic Beats Summer Party a STUDENT FEST

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Grand opening Letního kina Kinská

V pátek 21. června se uskuteční grand opening páté sezóny Letního kina Kinská. Od 21:30 se bude promítat snímek Kouř s podtitulem Rytmikál totalitního věku, který vypráví příběh mladého inženýra Mirka. Ten přichází na své nové působiště s bizarním a nepochopitelným výstřelkem – že chce pilně a poctivě pracovat, což vzbudí pozdvižení a uvede do pohybu místní dějiny.

Vstupenky na opening kina Kinská koupíš tady!

Zdroj: FB události

Třikrát před: Maraton filmů Richarda Linklatera.

Den a noc ve Vídni, pak Paříž, a nakonec i Řecko. V sobotu 22. června budou v Kino Aero promítány romance režiséra Richarda Linklatera, které by si neměl nechat ujít nikdo z nás. V 17:00 začne snímek Před úsvitem, od 19:15 bude promítáno Před soumrakem a od 21:20 Před půlnocí. Ideální odpoledne strávené s Julií Delpy a Ethanem Hawkem!

Vstupenky na celou trilogii i na samostatné snímky koupíš tady.

Zdroj: FB události

Electronic Beats Summer Party

Už ve čtvrtek 27. června zazní na pražské Letné zvuky další Electronic Beats Summer Party pod hlavičkou T-Mobile. Od 16:00 do 22:00 na Stalinu zahraje nejen headlinerka Horsegiirl, ale taky DJs Theya, Kaa Glo nebo Ascendant Vierge. Přijít si můžeš jen tak pochillovat, ale i třeba zatancovat!

Vstup na party je zdarma, více informací najdeš tady.

Amelie Siba v Přístavu 18600

Ve čtvrtek 27. června vystoupí v Přístavu 18600 zpěvačka Amelie Siba. Umělkyně, která ve svých písních otevírá témata léčení traumat, pohledu na sebe sama i vzteku, se při tvorbě posledního alba Gently Double A z dubna 2023 přesunula do agresivnější sféry – ani té ale nechybí dávka zranitelnosti.

Vstupenky na Amelii, která vystoupí od 19:30, koupíš tady.

Zdroj: FB události

STUDENT FEST

Už od čtvrtka 20. června běží jedna z největších studentských akcí v Česku. Potrvá až do příštího pátku a nabídne desítky koncertů, divadel, vystoupení a výstav mladých artists, přednášky, workshopy, happeningy a další akce v Gabriel Loci, Přístavu 18600, Klubu Betlémská, Klubovně a dalších místech podle programu, který najdeš na jejich instagramu.

Nejdůležitější akcí je festivalová hudební noc, kdy se v pátek 28. června v Gabriel Loci představí desítky mladých kapel a DJs. V rámci celého festivalu budeš moci poznat spoustu mladých talentovaných převážně středoškolských artists, tak je přijď podpořit.🫶