Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Lunchmeat Festival, Óda na brutalismus v CAMPu a Designblok

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

FA 2023 / Archi shorts: Óda na brutalismus

Zajímáš se o architekturu nebo jsi zkrátka jenom fascinovaný/á legendárními brutalistickými kousky? Pak jsou Archi shorts v CAMPu to pravé pro tebe. Dnes, v pátek 29. září budou totiž promítány celkem čtyři krátké filmy, které ti postupně představí opuštěný Mezinárodní veletrh v Tripolisu od Oscara Niemeyera, čtvrt Jaszowiecz i portrét legendárního berlínského letiště ve tvaru hexagonu. Více se o události dozvíš tady.

Zdroj: FB události

Lunchmeat Festival 2023

Letošní 14. ročník festivalu Lunchmeat už se sice blíží ke svému konci, poslední hurá ale ještě stihneš! Akce, která kloubí elektronickou hudbu s digitálním uměním, se odehrává na několika pražských místech po dobu celkem pěti dnů, a ty se tak můžeš v pátek nebo v sobotu stavit v Národní galerii, kde se ti představí desítky umělců. Více informací o akci najdeš tady.

Zdroj: FB události

DESIGNBLOK 2023

Pražský mezinárodní festival designu zvaný Designblok se bude letos konat už po pětadvacáté! Mezi 4. a 8. říjnem se ve Veletržním paláci Národní galerie Praha, v zahradách Pražského hradu i v Uměleckoprůmyslovém muzeu představí stovky tvůrců i značek se svými nejnovějšími kousky. Zapojeny budou do programu ale i nejrůznější studia a showroomy po celé Praze. Více informací o nadcházejícím ročníku Designbloku najdeš tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.