Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Leon v Aeru, plesová sezóna a cyklus Girl Power v kině Bio Oko

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

KINO: Legendy v Aeru: Leon

Natalie Portman, Gary Oldman, devadesátková atmosféra, nájemný zabiják. Křehkost i násilí. O tom je Leon, dnes již kinematografická klasika. Příběh nepravděpodobného sblížení drsného, a přitom křehkého nájemného zabijáka, který má slabost pro pokojovky, staré muzikály a orosené sklenice mléka, s nově osiřelou Mathildou je komplexní podívanou plnou akce i emocí.

Vyraz do Aera v pondělí 9. prosince a užij si tenhle výjimečný film! Promítá se od 20:30, vstupenky koupíš tady.

Zdroj: Kino Aero

Plesová sezóna budiž zahájena!

Po covidové pauze se konečně dočkáš tolika plesů, že si ani nebudeš vědět rady s tím, na který jít dřív. Jestli se nechystáš na maloměstské hasičské, myslivecké a sokolské plesy, ale tvoje škola zrovna žádný nepořádá, nesmutni a podívej se na akce v Praze!

Jestli hledáš opravdovou klasiku a noblesu, nesmíš vynechat Rakouský ples v paláci Žofín, a to konkrétně 20. ledna. Jako student koupíš vstupenku za 300 Kč. Pro víc info mrkni na web.

Jestli máš na mysli spíš něco extra, určitě zajdi 25. února na Ples Sobje, kde se vídeňský ples snoubí s berlínskou party. A pozor, nezapomeň si masku! Lístek koupíš tady za 1500 Kč, určitě ale nebudeš litovat! Akci sleduj i na Facebooku.

Zdroj: Ples Sobje

Bio Oko: Girl Power – Jeanne Dielmanová

Bio Oko představuje cyklus Girl Power, filmy, které se zaměřují na silné a nezávislé ženské postavy. Jako první proto už v úterý 10. ledna od 18:00 představí film Jeanne Dielmanová, Obchodní nábřeží 23, 1080 Brusel z roku 1975. Radikální snímek ti před projekcí navíc přiblíží filmová recenzentka Kristina Roháčková. Více info o akci najdeš tady, vstupenky pak tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.