Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Kunsthalle zdarma, BLAM! na Stalinu a brněnský Vitamin Market

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Vstup zdarma do Kunsthalle Praha

V rámci Mezinárodního dne dětí se pražská galerie Kunsthalle rozhodla ve čtvrtek 1. června zpřístupnit své prostory po celý den zdarma. Otevřeno bude mít od 11:00 do 19:00, a pokud si budeš chtít připlatit i za program, bude na tebe čekat třeba komentovaná prohlídka díla Krištofa Kintery nebo výstava Bohemia. Více informací o události najdeš tady.

Zdroj: FB události

BLAM! na Stalinu

Pro teplý páteční večer venku je to akce jako dělaná. BLAM! by KEWU & STEADY se tentokrát přesune na Stalina, a to už v pátek 26. května. Od 20:00 do 00:00 se tak můžeš těšit na dobrou hudbu, dobrý drinky a dobrý vibes! Akce je zdarma, více informací se o ní dozvíš tady.

Zdroj: FB události

YOGA & ESSENCE RETREAT

Pražské jógové studio Yoga Movement pořádá další retreat a všechna volná místa jsou už skoro pryč! Pokud si chceš užít víkend v přírodě plný zenu, jógy, meditace a saunování, tahle akce je přímo pro tebe. Koná se od 9. do 11. června v kouzelném Homesteadu Maneschowitz s lektorkami Adél a Baci.

Vitamin Market

Výjimečně jedna mimopražská akce pro všechny, kteří budou tuto neděli v Brně! V centru Automat tě mezi 10:00–19:00 čeká nabídka lokálních produktů od oblečení, přes doplňky až k pomazánkám, takže se můžeš těšit i na jídlo a pití spolu s hudbou.

Své šperky zde představí třeba Klara Marie Bliss se značkou Vona, nebo Eva Brzo Jewelry, fashion kousky zajistí Absolutno nebo Mura a interiérové dopolňky nabídne Květinový dítě či Studio Lodyha. Na další jména (a že jich je spoustu) se mrkni do postu od organizátorů níže!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.