Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Kurz digitálního navrhování, přednáška o bytových krizích a hospodský kvíz

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Kurz digitálního navrhování

Zajímáš se o módní průmysl budoucnosti? Přijď na dvoudenní kurz 4. a 5. února do Domu Radost v Praze, kde tě mimo jiné naučí základy navrhování 3D projektů. Také si rozšíříš znalosti z oblasti módy.

Kurz proběhne pod vedením dvou lektorek s bohatými zkušenostmi a je vhodný i pro úplné začátečníky. Za celkových 20 hodin trvání kurzu zaplatíš 6 500 Kč. Pro více informací mrkni na stránky studia nebo na Facebook.

Přednáška o bytových krizích

Přijď si poslechnout, jak se Praha v minulosti i dnes potýkala s rostoucím počtem obyvatel, a usaď si do historického kontextu přetrvávající problém s byty. Akce se koná v budově CAMP 7. února od 19:00 a vstup je zdarma! Doporučujeme zarezervovat si místo tady. Událost sleduj i na Facebooku.

Hospodský kvíz na Smíchově

Pokud máš místo přednášky náladu spíš na pivo s kámošema, zkus ho zažít trochu netradičně spolu s vědomostním kvízem! 7. února od 19:00 se v Radlické kulturní sportovně můžeš s partou účastnit nové výzvy a soutěžit i o ceny.

Kdyby ti nesedlo datum a místo, můžeš kvíz navštívit i jindy na různých místech České republiky. Konkrétní akce a přihlášení týmu vyřídíš na stránkách kvízu. Tak hodně štěstí!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.