Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Korunovační klenoty, factcheckingový workshop a Nebe nad Berlínem v KunstKině

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Prohlédni si české korunovační klenoty

Určitě už jsi zaregistroval/a, že v pražské katedrále sv. Víta právě probíhá výstava korunovačních klenotů spolu s lebkou sv. Václava. K vidění byly předměty naposledy před pěti lety, ke 100. výročí vzniku Československa. Nyní jejich vystavení oslavuje 30. výročí vzniku České republiky. Vstup je zdarma, ale rezervace není možná, takže počítej s několikahodinovým čekáním ve frontě. Stačí, když to stihneš do úterý 24. , kdy výstava končí.

Zdroj: ČTK

Workshop ověřování informací s Demagog.cz

V dnešní době by mělo být samozřejmostí umět si ověřovat informace. S mediální gramotností a kritickým myšlením ti pomůže workshop ve Skautském institutu na Staromáku24. 1. od 19:00.

Demagog, který akci povede, je nezisková factcheckingová platforma, která poukazuje na nepravdivá (třeba i politická) vyjádření. Pro víc informací mrkni na událost nebo na samotné webovky.

Zdroj: FB události

White Sage Therapy X Systers OPEN DAY

Pokud se zajímáš o wellness všeho druhu a biohacking, neměl/a bys chybět na akci, kterou pořádá whitesage.therapy společně se systers.bio. Jejich Open House se uskuteční tuto sobotu 21. 1. na Divadelní 24 ve studiu White Sage Therapy od 10:00 do 19:00 a je zdarma! V rámci programu se můžeš těšit na přednášku o ženském biohackingu a jeho využití v každodenním životě od veronika.deer, praktické workshopy, ukázkové lekce jógy, Wim Hof dýchání, hudební lázeň i biohackerskou wellness hračkárnu.

KunstKino: Nebe nad Berlínem

Další film v Kunsthalle! Tentokrát se jedná o příběh s pohádkovým nádechem. Hlavními hrdiny jsou dva andělé, kteří přistanou v Berlíně a bdí nad obyvateli města. Pro dospělé to jsou obyčejní lidé, ale děti vidí jejich andělskou podobu včetně křídel. Andělé v Berlíně nalézají zoufalé, ztracené a vystrašené oběti společnosti, kterým následně pomáhají.

Film se promítá ve středu 25. 1. od 19:00, vstupenky seženeš tady.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.