Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncert K.Flay, LUSTR 10, maraton Twilightu v Aeru a EduFestival

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

K.Flay v Meetfactory

Po posledním vyprodaném koncertu se na Grammy dvakrát nominovaná K.Flay vrací zpět do Prahy! V MeetFactory vystoupí v pondělí 25. září. Vstupenky tě vyjdou na 590 Kč a pořídíš je přes fource.cz.

Zdroj: FB události

Prague Art Week 23

Mezi 21. –24. zářím v rámci festivalu vizuálního umění proběhnou komentované prohlídky ve 40 pražských galeriích a odhalí se 8 nových instalací pod širým nebem. Na nabitý program se podívej na stránky festivalu a Facebook, jehož vstupné vychází na symbolickou 1 Kč!

Zdroj: fb události

LUSTR 10

Do 26. září přijď navštívit Mezinárodní festival ilustrace a komiksu v Holešovické tržnici. 10. ročník nabízí kromě hlavní výstavy i doprovodný program a workshopy. Těšit se můžeš na hosty z celého světa a jako student dáš za vstup 170 Kč – lístek si můžeš pořídit tady. Program najdeš na webu festivalu.

Zdroj: fb události

Mistři animace: Fantastický pan lišák

Letos má režisér Wes Anderson svůj rok, premiéru měl film Asteroid City a za týden The Wonderful Story Of Henry Sugar. Jestliže miluješ tenhle filmový vesmír, skoč do kina na jeden výjimečný stop-motion snímek z roku 2009. Za vstupenku na animák v Kině Aero dáš 170 Kč. Začíná se ve 20:30, 25. září.

Zdroj: fb události

Maraton Twilight ságy v Aeru

Podzim se blíží a spolu s ním i naše fav filmové a seriálové maratony. Mezi ty patří jednoznačně Gilmorky, Gossip Girl a především Twilight! A protože je Kino Aero geniální, připravilo si pro nás celý maraton Twilight ságy. Konat se bude už v sobotu 23. září od 11:00, vstupenky koupíš tady.

Zdroj: FB události

EduFestival

Pokud přemýšlíš nad studijním vycestováním do zahraničí nebo třeba nevíš, kam na vysokou, pak určitě doporučujeme navštívit 26. září EduFestival! Konat se bude v Cubex Centru v Praze a kromě přednášek nebo prezentací jednotlivých škol tě čekají také workshopy nebo kariérní poradci. Můžeš se tak ptát na spoustu otázek a získat cenné odpovědi, díky kterým pak do zahraničí studovat opravdu pojedeš! Více informací o EduFestivalu najdeš tady.

Zdroj: fb události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.