Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncert Fvck_Kvlt a Dušana Vlka a FAMUFEST 40

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Japanese Sandwich Festival

Kdo by nemiloval sandwiche, že? A co teprve ty japonské! V dnešní době najdeme po celém Japonsku nespočet druhů sladkých i slaných verzí. Pražské Cafe Sofa si proto na sobotu 24. února připravilo Japanese Sandwich Festival a ty se tak můžeš těšit třeba na Tonkatsu Beef, Tempura Corn, Chicken Karaage, Sweet Tamagoyaki, Fruit Salad Sandwich a mnoho dalšího! Mrkni na událost tady.

Zdroj: FB události

Fvck_Kvlt a Dušan Vlk v Paláci Akropolis

Hned 1. března spolu v Paláci Akropolis vystoupí dvě přední jména slovenského alternativního rapu - Fvck_Kvlt a Dušan Vlk. Fvck_Kvlt svou hudbou komentuje společenské dění ve své rodné zemi, kterou napříč svými nahrávkami označuje i jako Skurvensko, Dušan Vlk se zase na nové desce Babie leto v podzemí věnuje tématům deprese, drogových večírků i kapitalismu. Lístky na koncert seženeš tady.

FAMUFEST 40: Sítě

S dalším rokem tady máme další ročník FAMUFESTu, tentokrát už čtyřicátý! Jeho tématem jsou sítě a jeho organizátoři si pro nás jako každý rok připravili nadupaný filmový program, a to i ten doprovodný! FAMUFEST se bude konat od 6. do 10. března, takže go get your tickets!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.