Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncert Fletcher a Tourist, festival populárně vědeckých filmů AFO a debata Zavolíme!

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Koncert Fletcher

Queer ikona Fletcher přiveze do Prahy svůj osobní debut Girl of My Dreams, na kterém se disco estetika snoubí s rockovými baladami. V Praze vystoupí vůbec poprvé, a to 21. dubna 2024 v klubu SaSaZu. Jako support přiveze hlučné altrockové duo Arxx, jehož hudba zní, jako by ji psala verze Taylor Swift, která vyrůstala na Nirvaně. To chceš! Vstupenky koupíš tady.

Zdroj: FB události

Mezinárodní festival populárně vědeckých filmů AFO

Filmy, přednášky, workshopy, koncerty, hosté a hlavně věda. Od 23. do 28. dubna se bude v Olomouci konat již 59. ročník Mezinárodního festivalu populárně vědeckých filmů AFO. Program je každý den nabitý a mezi hosty a hostkami je spousta inspirativních lidí, kteří do Česka zavítají ze všech koutů světa. Více informací se o AFO dozvíš tady.

Zdroj: AFO

Koncert skladatele Tourist

Britský skladatel a producent William Phillips aka Tourist se navrátí zpět do Prahy, a to už 26. dubna. Do Prahy přijede představit zbrusu novou nahrávku Memory Morning a představí se s ní ve Fuchsu. Tourist má dnes na kontě čtyři alba i Grammy za spoluautorství skladby Stay With Me zpěváka Sama Smithe, takže jeho koncert nechceš minout! Lístky koupíš tady.

Zdroj: FB události

Debata Zavolíme! s kandidáty a kandidátkami do EP

Projekt Zavolíme! pořádá už 26. dubna debatu s kandidáty a kandidátkami do Evropského parlamentu. Ta bude živě vysílána v 9:00 do škol, které se dopředu zaregistrují, tak, aby se diskuse dostala k co největšímu počtu mladého studentstva. Pozvání přijali Jaroslav Bžoch (ANO), Marcel Kolaja (Piráti), Petr Mach (SPD + Trikolora), Danuše Nerudová (STAN), Alexandr Vondra (SPOLU) a Lubomír Zaorálek (SOCDEM). Více se dozvíš tady.

Oktagon 56 v Birminghamu

V sobotu od šesti hodin začne turnajová bitva v britském Birminghamu. Oslavu MMA budeš ale moci sledovat i z pohodlí domova díky PPV. Těšit se můžeš na titulový zápas Abyho (pro něj půjde už o druhou titulovou bitvu), kterému se postaví dvojnásobný šampion Cage Warriors Creasey.

To ale není vše. V oktagonu se proti sobě postaví světová #72 Fleury a #5 žebříčku „DeeDee“ Škvor, „Jedi“ Wanliss vs. švédská #1 „The Knockout Prince“ Siraj a ukáže se také vítěz OKTAGON Challenge Staines „Hezoun“ Dohnal a těšit se můžeš na kontroverzní návrat nenáviděného Shem Rocka.