Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Klubovna 10 Fest, Noc na Hollaru a Svět knihy

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Klubovna 10 Fest

Hudební médium a movement KLUBOVNA oslaví letos už 10 let své existence a to si žádá řádnou oslavu! Klubovna 10 Fest se uskuteční 7. května na venkovní scéně pražského Cross Clubu, kam spolu s Klubovnou zavítá pestrý výběr kapel a interpretů nejrůznějších žánrů. Během večera vystoupí Good Times Only, MC Gey, Renne Dang nebo třeba Glad For Today, bude toho ale mnohem víc! Více informací o akci najdeš tady, lístky pak koupíš zde.

Zdroj: FB události

Noc na Hollaru

Spolu s jarním počasím je zpět i Hollar, a proto se už v pátek 12. května uskuteční první letošní Noc na Hollaru! Na programu jsou přednášky, debaty i workshopy, těšit se ale můžeš i na hudební složku, o kterou se postarají Lazer Viking, Annabelle, DJ Cyril, Kembe & jeden zatím tajný host. Akce začíná v 18:00 a končit bude kolem půlnoci, tak doraž! Více informací najdeš tady.

Zdroj: FB události

Svět knihy

11.–14. května nás čeká další, již 28. ročník festivalu, opět na Výstavišti v Praze. Tématem jsou „Autoři bez hranic“, kdy hosté nejsou země, ale literáti překračující veškeré hranice. Celý program si můžeš prohlédnout na stránkách webu. Jednodenní vstupenka tě vyjde na 150 Kč , a pokud máš zájem o konkrétní přednášku či téma, určitě si zarezervuj místo online.

Zdroj: FB události

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.