Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Klauzury AVU, Svět knihy 24 a Korso Krymská

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Klauzury AVU 23/24

S koncem semestru jsou tady další klauzury AVU, tentokrát za akademický rok 2023/2024. V rámci výstavy, která bude trvat od 24. do 27. května, a která proběhne ve všech budovách AVU, se představí práce všech studentek a studentů z 18 ateliérů, které na AVU fungují.

Více informací o klauzurách na AVU najdeš tady.

Zdroj: FB události

Svět knihy Praha '24

Další ročník Světa knihy je tady! Koná se od 23. do 26. května na Výstavišti v pražských Holešovicích, a to vždy od 9:30 do 19:00 hodin. Tentokrát si pro nás pořadatelstvo připravilo hned několik novinek – třeba originální názvy jednotlivých sálů, ve kterých budou akce probíhat. Součástí programu budou ale také třeba debaty navazující na live podcasty, a to včetně Litu, věnujícímu se Mileně Jesenské, nebo Anatomie Lovesongu, novinky Karla Veselého z dílny Radia Wave.

Kompletní program Světa knihy najdeš tady, vstupenky zakoupíš tady.

Zdroj: FB události

Korso Krymská 2024

Už v sobotu 25. května se uskuteční další Korso Krymská, tedy sousedský pouliční festival podniků z Krymské! Do něj se zapojí třeba Bar v Krymský, Café V lese, Mundo Picante, Na břehu Rhony - Francouzská, Bad Flash Bar nebo Artyčok Store. Kromě toho je pro návštěvnictvo připraven i hudební program, který zaručeně nezklame! Těšit se můžeš na Vladimira 518 & Mike T, DJ Vegy, Cold Meat Party nebo Lost in Bogota.

Více informací o Korso Krymská najdeš tady.

Zdroj: FB události

Letní kino v Klubovně: Přišla v noci + debata s tvůrci a tvůrkyněmi

Ve středu 29. května od 20:30 bude v dejvické Klubovně promítán český film Jana Vejnara a Tomáše Pavlíčka Přišla v noci. Po projekci filmu, který je podle Cen české filmové kritiky nejlepším snímkem loňského roku, proběhne zároveň i debata s tvůrci a tvůrkyněmi – dorazí producenti Eva Pavlíčková a Pavel Vácha i představitelé hlavních rolí Jiří Rendl a Annette Nesvadbová.

Vstupné na projekci je 100 korun, více informací najdeš tady.

Zdroj: FB události