Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Klauzury AVU, Atlas Mijazakiho a Sestry z kouřové sauny v českých kinech

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Zimní klauzury 2023/2024

Mezi 11. –14. lednem se stav podívat do Akademie výtvarných umění v Praze na vystavené klauzury studentů a studentek. Výstava probíhá ve čtyřech budovách a vstup je samozřejmě zdarma.

Pro víc informací omrkni popis facebookové události.

Zdroj: FB události

Altas Mijazakiho

Znáš studio Ghibli, nebo bys chtěl*a poznat tvorbu režiséra Hayaa Mijazakiho, který zrovna vyhrál Zlatý glóbus? Přijď do kina Atlas na projekci až tří Mijazakiho snímků (včetně nejnovějšího Chlapce a volavky) v sobotu 13. ledna od 13:00, 15:30 a 18:00.

Lístek vychází na 139 Kč/film, odkazy ke koupi najdeš tady.

Zdroj: FB události

Sestry z kouřové sauny

Evropský dokument roku 2023 Sestry z kouřové sauny se konečně dostává do českých kin. Snímek zachycuje příšeří estonské kouřové sauny, fenoménu zapsaném v seznamu UNESCO, ve kterém sdílí několik žen svoje nejskrytější tajemství a intimní zkušenosti.

Film bude promítán v neděli v kině Atlas nebo třeba v pondělí v Biu Oko. Data projekcí spolu se vstupenkami najdeš tady.

Zdroj: FB události

(re)fresh v Aeru: Deník Bridget Jonesové

Kino Aero uvede v rámci série (re)fresh, tedy promítání nadčasových klasik, guilty pleasure nejednoho z nás: film Deník Bridget Jonesové. Ikonický snímek z roku 2001 zachycuje život svérázné Bridget, která se svými deníkovými zápisy vypořádává s tlakem a ideály společnosti, ale hlavně se svými romantickými strastmi.

Promítání proběhne v pátek 19. ledna od 20:30, vstupenky koupíš tady!

Zdroj: FB události

Art Brunch v Kunsthalle Praha

Kunsthalle, jedna z nejnovějších galerií v Praze, pořádá každou neděli all you can eat & drink brunch. Začíná v 10:00 a končí ve 14:00, přičemž návštěvníci ochutnají v bistru Kunsthalle maximální pestrost chutí a kuchyní od šéfkuchaře Martina Jandíka a jeho týmu. Součástí zážitku je i vstup na samotné výstavy.

Vstupenky na brunch si můžeš pořídit tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.