Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Horor Men v Aeru, koncert Aleca Benjamina a Mendel Festival v Brně

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Premiéra filmu Men v Aeru

Harper si odjíždí na malebný anglický venkov odpočinout a srovnat si myšlenky po nedávné tragédii v osobním životě. Okolní příroda však působí značně zneklidňujícím dojmem a Harper má neodbytný pocit, že ji kdosi či cosi zpoza stromů sleduje. Už v úterý 26. července proběhne ve 20:30 premiéra mysteriózního hororu Men režiséra Alexe Garlanda. Doraž na ní do kina Aera, lístky seženeš tady!

Jeremy Zucker

Rodák z New Jersey Jeremy Zucker zavítá už 23. července do pražské MeetFactory! Jeho hudba je intimní a smysluplná, díky čemuž se šestadvacetiletý zpěvák stal hlasem nejen generace Z. Jeho koncert začíná v 20:00 a lístky seženeš na Fource!

Alec Benjamin

Alec Benjamin, popový písničkář z americké Arizony, dorazí 25. července do Žlutých lázní v Praze. Autor hitu Let Me Down Slowly, který má jen na Spotify téměř miliardu přehrání, představí v Praze své nové album (Un)commentary. Show začíná v 19:00 a lístky na ni koupíš na Fource.

Yo Show: Shimmi + AstralKid22

Trap, rap, hip-hop. Takový tagy má tahle událost a přesně taková tahle show bude. Už v pátek 22. července můžeš ve 21:00 dorazit na Yo Show, na které se spolu objeví Shimmi a AstralKid22. Konat se bude ve Swimu a lístky na ni seženeš tady.

Mendel Festival

Mendel Festival je oslavou 200 let od narození vědce Gregora Johanna Mendela. Propojuje vědu, víru a zábavu a konat se bude 17.–24. července 2022 na Mendlově náměstí v Brně. Vstup je zdarma, více info seženeš tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.