Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Hollar Room, největší ženské fotbalové derby na Letné, Pulp Fiction v Aeru a festival Jeden svět

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Kde budeme bydlet my?! Aneb jak hacknout bytovou krizi?

Nezisková organizace Nekrachni, která se zaměřuje na zvýšení finanční gramotnosti mladých, pořádá tuto sobotu 25. března od 14:00 do 16:00 v pražském Next Zone diskuzní panel v rámci mezinárodní akce Global Money Week. Debatu povedou studenti a účastnit se jí budou také odborníci z oboru jako Lukáš Komanda nebo Tomáš Rusňák. Vstup je navíc zdarma! Pokud tě akce zaujala, více informací najdeš tady.

Zdroj: Facebook

Hollar Room #24 : Season Opening

Už v pátek 24. března se od 20:00 uskuteční Na Hollaru první Hollar Room sezóny! V prostorách Fakulty sociálních věd se představí nejrůznější DJs a ty si tak budeš moct na legendárním dvorku užít house! Více informací o události najdeš tady.

Zdroj: FB události

Největší ženské derby v epet ARENĚ

Už tuto neděli 26. března od 14:00 se koná největší ženské derby, kde sparťanky odehrají prestižní zápas přímo na Letné v epet ARENĚ. Pokud je chceš přijít podpořit a stát se součástí historické události, více informací najdeš tady. Vstupenky tě budou stát jen 100 Kč!

Zdroj: Sparta

Quentin Tarantino double feature v Aeru

Král filmové režie Quentin Tarantino slaví 60. narozeniny a kino Aero se rozhodlo na jeho počest promítat dva ikonické snímky. V pondělí 27. března tak můžeš od 18:00 shlédnout opomíjený projekt Čtyři pokoje, od 20:15 pak legendární Pulp Fiction. Více informací najdeš tady, lístky pak koupíš zde.

Zdroj: FB události

Výstava obrazů Žofie Eder

Výstava Mountain Mamma, Take Me Home probíhá v Centru pro současné umění Prahado 2. 4. Příběh ubíhajícícho života a nahlédnutí za obzor přináší Žofiiny obrazy a struktury v Galerii Jelení. Vstup máš zdarma a jestli se chceš dozvědět víc, mrkni se sem. S touto umělkyní tě také seznámíme v nadcházejícím rozhovoru!

Jeden svět: Festival filmů o lidských právech

Cestou z výstavy můžeš zajít do kina Bio Oko, které je jen 300m vedle. Nejen tenhle víkend můžeš shlédnout projekce, co jsou součástí festivalu Jeden svět, který začal tuto středu a potrvá do 2. 4. Program tohoto kina najdeš tady, ale jinak se promítá po celé Praze.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.