Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Hokejový souboj univerzit, Den Zavřených Dveří Na Hollaru a 27. ročník MFDF Ji.hlava

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Bitva o Prahu: Hokejový souboj univerzit

Čtyři největší pražské univerzity se 2. listopadu utkají na ledu holešovické sportovní haly! Zároveň se chystá ještě show a afterparty, takže o zábavu bude postaráno. Utkání jsou v 17:00 VŠE vs. ČZU a UK vs. ČVUT ve 20:00, after startuje o hodinu později v Křižíkově pavilonu B. Lupeny, co rychle mizí, pořídíš tady, kde rovnou omrkneš i program.

Den Zavřených Dveří Na Hollaru

Nový akademický rok je tady a s ním i naše fav akce Na Hollaru! Tentokrát si pro tebe Markething.cz a spolek Studenti IKSŽ na čtvrtek 26. října připravili Den Zavřených Dveří, během něhož se jako student/absolvent budeš moci seznámit s dalšími lidmi z fakulty, zavlnit se v rytmech, co ti namixuje DJ, a užít si večer s kámošema. Takže save the date!

Zdroj: FB události

Prague Coffee Festival 2023

Milovníci kávy, nadešel náš čas! V pražské Holešovické tržnici se bude tento víkend, 21. a 22. října, konat další ročník Coffee Festivalu! Jeho součástí bude 50 pražíren z Čech i ze zahraničí, workshopy i debaty. Více informací, včetně vstupenek, najdeš tady.

Zdroj: FB události

27. MFDF Ji.hlava

Uff, rok se s rokem sešel a my jsme se konečně dočkali. Od úterý 24. října až do neděle 29. října se bude v Jihlavě konat už 27. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů. Kromě nespočtu filmových skvostů nabídne již tradičně i offscreen program. Všechny informace se dozvíš tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.