Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Gympl v Aeru, Stalin Grand Opening a Bike Fest

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

(re)fresh v Aeru: Gympl

Den, na který jsme všichni čekali, je tady. Kino Aero se rozhodlo promítat kultovní pecky, na kterých jsme vyrůstali, a mezi vybrané zařadilo i nostalgický poklad v podobě Gymplu od Tomáše Vorla. Už ve čtvrtek 27. dubna se tak budeš moct ve 20:30 přenést o 15 let zpět a zkouknout film o dvou sígrech, Petrovi a Michalovi. Více info najdeš tady, lístky koupíš zde.

Zdroj: FB události

Stalin: Grand Opening w/ Lunchmeat

Konečně je to tady! Po dlouhé, předlouhé zimě a čekání na první jarní paprsky slunce se konečně otevírá Stalin, venkovní kulturní centrum pod kyvadlem! Místo, kde se setkávají nejrůznější lidi a kultury, kde se tráví dlouhé teplé večery a které po nocích roztancovávají zvuky hudby. Už ve čtvrtek 27. dubna můžeš na 19:30 na Stalina dorazit, zahrají frujty, Kredenc b2b Tasya nebo moonspotter & družběta live. Více info najdeš tady.

Zdroj: FB události

Prague Bike Fest

V sobotu 22. 4. od 10:00 do 20:00 hodin se bude na pražském Výstavišti konat Prague Bike Fest, v rámci kterého se můžeš těšit na sestavu špičkových jezdců, skoky v pětimetrové výšce, Big Air Show, Bike Trial Show, workshopy, skill centrum, BMX pumptrack zónu, testování kol i elektrokol a v neposlední řadě na novinky v oblasti cyklistiky nebo tematické přednášky. Lístky koupíš klasicky na GoOut.

Zdroj: Bike Fest

Nuselské Blešky

Přijď tuto sobotu mezi 10:00 a 15:00 do vnitrobloku Mečislavova na vetešnický event v pražských Nuslích! Těšit se můžeš na prodej second hand zboží, starožitností, ale také na kávu, palačinky, workshop a kapelu. Akci pořádají Sběratelka věcí a Probuďme Nusle. Pro více informací mrkni na Facebook.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.