Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Festival Mezipatra, koncert Melanie Martinez a Yves Tumor a POKOJE 2023

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Queer filmový festival Mezipatra

Ve čtvrtek odstartoval již 24. ročník Mezipater s tématem Na rozcestí, který poběží do 9. 11 v Praze a 10. –17. 11 v Brně! Nabízí nabité promítání celovečerních i krátkometrážních filmů celkem v sedmi kinech spolu s doprovodným programem, třeba hlavní party v sobotu, další ve středu a poslední den v Brně.

Zdroj: FB Události

Jestli tápeš na co zajít, vytipovali jsme šest filmů, které tě budou bavit. Vstupenky koupíš na pokladnách i online, vždy za 150 Kč.

Koncert Melanie Martinez

Nemáš zatím plán na sobotní večer? Jestli posloucháš alternativní indie, nebo máš rád*a, když si zpěváci umí zařídit dechberoucí scénu, doraz do pražské sportovní haly Fortuna, kde ve 20:00 začíná koncert Melanie Martinez, která se proslavila svou verzí Toxic v America’s Got Talent v roce 2012. Od té doby nepřestává překvapovat originálními alby s pestrými vizuály – včetně novinky Portals. Lístek koupíš za 1290 Kč.

Zdroj: FB Události

Koncert Yves Tumor

Yves Tumor, vlastním jménem Sean Lee Bowie, na začátku týdne dorazí do pražské Roxy představit nejnovější album Praise a Lord Who Chews But Which Does Not Consume. V úterý 7. listopadu předvede naživo svou provokativní, chytlavou a zábavnou tvorbu a ty bys měl*a být u toho! Více info najdeš tady, lístky pak koupíš zde.

Zdroj: FB události

Pokud Yves Tumor neznáš, mrkni na náš článek!

POKOJE 2023

Od 10. do 19. listopadu se bude v netradičních a opuštěných budovách napříč Prahou konat festival POKOJE, který mísí architekturu, design i volné umění – to vše od mladého studentstva vysokých uměleckých škol. Opening proběhne v pátek 10. listopadu v 18:00 v Paláci Hrzánů z Harasova. Více se dozvíš tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.