Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: FAMU blešák, narozeniny secondhandu 1981 a Mezipatra

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Podzimní blešák FAMU

Pokud si najdeš v sobotu 15. října chvíli času, od 11:00 hodin se bude v Šachtě v pražských Holešovicích konat tradiční podzimní blešák FAMU. Na místě si můžeš vybrat nejen z pánského i dámského oblečení, bot a doplňků, ale také z knih, desek a filmů! Víc informací o události najdeš tady.

Zdroj: FB události

Narozeninový pop-up & party secondhandu 1981

V sobotu 15. října slaví secondhand 1981 páté narozeniny! Za tu dobu se povedlo Davidovi a Barboře zachránit víc jak 150 tisíc kusů nepotřebného oblečení. K narozeninám si navíc zakladatelé nadělili nové studio sídlící v industriálním karlínském prostoru, které dokáže zpracovat až 5 tun nevyužitých kousků oblečení měsíčně.

Sobotní pop-up se koná od 10:00 do 21:00 hodin v nuselském obchodě na Oldřichově 31, kde tě čeká spoustu podzimních vintage kousků, naturální víno, kváskové pizzy a DJ sety.

KINO: Legendy v Aeru: Lawrence z Arábie

Další z filmových klasik, kterou ti Aero nabídne na velkém plátně! Film, který posbíral sedm Oscarů, vypráví o tom, jak se důstojník-archeolog Peter O'Toole snaží zbavit arabské kmeny osmanské nadvlády. Winston Churchill označil tento příběh za jeden z největších své doby. Promítání se koná v pondělí 17. října od 19:45 hodin, vstupenky koupíš tady.

Mezipatra

Letos se pořádá už 23. ročník queer filmového festivalu Mezipatra, konkrétně v termínu 3. 11. – 10. 11. v Praze a 11. 11. – 18. 11. v Brně. Tentokrát ho bude provázet heslo „prolomit ledy“.

Pokud se už nemůžeš dočkat, stav se na představení festivalové znělky příští pondělí do Kina Petrohradská od 19:00 hodin – vstup je zdarma a čeká tě i welcome drink (a nakonec DJ). Zde bude představený program, a rovnou si budeš moct pořídit i výhodné permanentky. Pro další informace sleduj facebookovou událost a stránky festivalu.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.