Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Dyzajn market Zima, PSH v Roxy a GHMP x Signal Festival

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Dyzajn market Zima

Se zimou a sněhem přichází také další Dyzajn market! Uskuteční se od soboty 9. prosince do neděle 10. prosince na Výstavišti v pražských Holešovicích, vždy od 10:00 do 18:00. Těšit se můžeš na víc jak 240 lokálních i mezinárodních dyzajnérů i tvůrců, od kterých si budeš moci pořídit třeba knížky, šperky, dekorace nebo delikatesy. Save the date, vstup je zdarma.

Zdroj: FB události

PSH v Roxy

Že je klubová sezóna v plném proudu poznáš úplně jednoduše: PSH vystoupí totiž v Roxy! Po festivalovém létě tak kapela naváže na svou Nekonečnou tour a už v pátek 8. prosince zahraje spolu se svými hosty, mezi nimiž nechybí Maniak, 7krát3 nebo Zuzana Tvarůžková. Klub se otevře ve 20:30 a akce oficiálně skončí ve 03:00. Lítsky kupuj tady!

Zdroj: FB události

GHMP x Signal Festival

Galerie Hlavního města Prahy se na svátek svaté Lucie (který vychází na 13. prosince) spojila se Signal Festivalem a společně nám přináší unikátní zážitek v prostředí Trojského zámku, který oživí světelné instalace. Akce bude trvat od 12. prosince od 17:00 do půlnoci 14. prosince a těšit se můžeme na instalace Jana Poše, Karla Šimka, Kláry Horáčkové a Chrise Saltera & Alexandra Sauniera. Vstup na akci je zdarma.

Zdroj: FB události

Vánoční LEMARKET

9. a 10. prosince se na celých 5 000m2 Národního domu na Smíchově opět koná Lemarket, tradiční vánoční tržiště ideální k pořízení dárků. Najdeš tu produkty od 200 lokálních značek a čeká tě i doprovodný program. Vstup vychází na 150 Kč za den nebo 200 Kč na dny oba, přičemž lístek seženeš online.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.