Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Divadelní balíček, Cirk La Putyka a výstava Lény Brauner

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Cirk La Putyka v Jatka78

Cirk La Putyka je novocirkusové uskupení téměř stovky herců, tanečníků, akrobatů a hudebníků. Za sebou má už přes 1 500 představení a 20 projektů a ty ho teď pravidelně můžeš vídat v Jatka78 v holešovické tržnici! V neděli 25. 9. a v pondělí 26. 9. tam odehraje La Putyka své představení Biograf a ty se můžeš už teď těšit na premiéru Boom vol.2, která bude mít v pátek 30. 9. premiéru! Víc informací se dozvíš tady.

Divadelní tip

Jestli je nějaké představení, které stojí za zhlédnutí, než zmizí z divadelní nabídky, tak je to Shakespearovská klasika v režii Daniely Špinar: Sen čarovné noci (premiéra 2016). Krásnější provedení kostýmů a scény (manželé Boráros) se vidí málokdy. Tahle bláznivá komedie je pro ponuré podzimní večery jako dělaná. Navíc máš jedinečnou možnost do konce roku využít vstupenkový balíček, který divákům nabízí za snížené ceny navštívit inscenace (jako je například tahle), kterým se blíží derniéra. Více si přečti tady.

Pokud preferuješ menší divadla, ale nechceš si nechat ujít Shakespeara v provedení Daniely Špinar, zajdi si na Hamleta (premiéra 2013) do Švandova divadla s Patrikem Děrgelem v hlavní roli. Hrají ho 3. 10., 26. 10. a 23. 11. vždy od 19:00 hodin. V tomto divadle můžete zkusit uplatnit 50% slevu v případě, že lístek zakoupíte hodinu před začátkem představení na pokladně.

Výstava Lény Brauner

Největší výstava oblíbené umělkyně se blíží! Ve dnech 25. 9. – 27. 9. ji představí Léna v Pražské tržnici v hale č. 13. Budeš si moct zakoupit plakáty od Lény, dát si kafe nebo se vyfotit ve fotokoutku! Vstupné je 100 korun, v neděli se koná vernisáž od 16:00 do 21:00 hodin, v pondělí a úterý pak bude výstava otevřena od 14:00 do 21:00 hodin.

Jóga v Jízdárně Pražského hradu

Yoga Movement Experience přichází s dalším zajímavým projektem, ve kterém se propojí jóga a kulturní zážitek. V Jízdárně Pražského hradu tě v pondělí 26. 9. od 19:30 hodin čeká jógová lekce pod vedením Patricie Kaňok Fuxové a také premiéra výstavy ALPHONSE MUCHA eMOTION.  Více informací najdeš na stránkách yogamovement.cz a lístky koupíš na GoOut!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.