Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Disco Církev, HO HO HOLLAR a křest Purplefox Town

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

MINT Market, opereta a disco

V pátek odpoledne a v sobotu celý den máš příležitost dokoupit poslední vánoční dárky, a to konkrétně v Pražské tržnici, Hala 13 . Parta lidí tam totiž pořádá trh s produkty od českých, slovenských a ukrajinských tvůrců a tvůrkyň. Plánek marketu a další info najdeš na stránkách MINT nebo facebookové události. Vstup je zdarma.

Jestli máš náladu na tanec, hudbu, jiskření a vtipné zápletky, v sobotu večer si udělej čas na divadlo. Ve Státní opeře hrají od 19:00 hodin operetu Ples v hotelu Savoy, lístek si kup tady, zbývá pár posledních. Info a další termíny najdeš taky na Facebooku.

Ještě ti nabídnu hudební akci, kde si zatrsáš i ty. V Ankali se totiž koná další Disco Církev, která slaví už pět let své existence. Line-up a více informací se dozvíš odsud. Akce začíná v sobotu ve 23:00 hodin, vstup je za 400 Kč.

HO HO HOLLAR

Bruslení, perníčky, svařák, živá hudba a dobrý skutek! V takovém duchu se ponese letošní HO HO HOLLAR, který se uskuteční už v pátek 16. prosince od 17:00 hodin. Akce začne na kluzišti Čapadlo, které se nachází hned vedle budovy Hollaru. Kolem 18:00 hodin se pak dění přesune přímo na dvorek FSV, kde si budeš moci ozdobit perníčky nebo vychutnat svařák za zvuků živé hudby v podání Anny Marie Huškové.

A to nejlepší na závěr – za celou akci budeš moct zaplatit jen dobrým skutkem, a to libovolným příspěvkem pomocí QR kódu nebo DMS na charitu Dobré víly dětem. Více informací o akci najdeš tady.

Zdroj: FB události

Purplefox Town – křest alba

Je libo dlouhou pouť mezihvězdným prostorem, na kterou tě už v sobotu může vzít vesmírná cestovní kancelář Purplefox Town? Kapela v Malostranské besedě v sobotu 17.12. od 19:30 hodin pokřtí svou novou, v pořadí třetí desku s názvem Space Travel Agency. O taneční rytmy ani moderní synťáky nebude nouze! Lístky za 200 Kč koupíš tady, a pokud Purplefox Town ještě neznáš, mrkni na jejich skvělou tvorbu!

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.