Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Charitativní bazárek v Chapteru, SFS Vision v Kolektoru a Korzo Národní

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Charitativní bazárek v Chapteru

Pokud nemáš plány na neděli 12. listopadu, tak už máš. Ve volném čase zajdi do holešovického Chapteru, kde se bude konat charitativní bazárek. Můžeš tak dát druhou šanci designovým kouskům oblečení a zároveň podpořit vstupenkou nadaci, která bude po eventu vybrána. Vstup je od 14 do 18 hodin zdarma a za ten přednostní od 13:00 dáš 100 korun. Celý výtěžek půjde na charitu! P.S.: Platit se bude jen přes QR kódy.

SFS Vision

Student Fashion Show se konala letos na jaře a my už teď čekáme na další ročník, až se zase budeme moct kochat módními výtvory studentů. Abychom si ale všichni čekání zkrátili, vymysleli studenti podzimní koncept SFS Vision, kde se opět spojí móda s hudbou, a to rovnou v ikonických prostorech pražského Kolektoru! Akce, která se bude konat v sobotu 11. listopadu, má být dostupná všem, a proto nepotřebuješ ani lístek, ani QR kód. Více informací najdeš tady.

Zdroj: FB události

Korzo Národní

Pro mnohé nejoblíbenější svátek roku, oslava demokracie, se blíží! Už v pátek 17. listopadu uplyne 34 let od Sametové revoluce a my si výročí budeme moci – již tradičně – připomenout na Národní třídě. Konat se tam bude už podesáté Korzo Národní pod taktovkou Díky, že můžem. A my můžem! Třeba se těšit na brunch, přednášky, diskuze, výstavy, ale samozřejmě i na Modlitbu pro Martu v podání Hany Holišové, která zazní přesně v 17:11 z balkonu Paláce Metro. Konkrétní program najdeš tady!

Zdroj: FB události