Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Bridget v Aeru, Milkshake, Festival Poezie a koncert Cornelie Jakobs

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

(re)fresh v Aeru: Deník Bridget Jonesové

Kino Aero pokračuje ve své sérii (re)fresh a na pátek 19. ledna si připravilo promítání legendárního snímku Deník Bridget Jonesové, tedy prvního dílu série. Lístky seženeš tady!

Milkshake #12: TK27 & Humla (58G), Double J a Kembe

Už v sobotu 27. ledna proběhne v Ankali speciální edice oblíbené R'n'B & rap party Milkshake. Tentokrát se svižným, funky UK soundem v podání TK27 & Humly z 58G, a to za doprovodu Double J a Kembeho. Lístky seženeš pouze na místě, do 23:00 za 300 Kč a po 23:00 za 350 Kč. Rozhodně by sis tuhle akci ale neměl*a nechat ujít, více info najdeš tady.

DIVADELNÍ TIP: Istanbulská úmluva

A studio Rubín uvádí novou inscenaci o dokumentu, který téměř nikdo nečetl, ale snad každý na něj má svůj názor a Česko je jednou z posledních pěti zemí EU, která jej zatím neratifikovala. Premiéra je 19. 1., ale až do února je vyprodáno – proto si pospěš s koupí lístků na nejbližší volný termín 29. 2. Pokud potřebuješ kulturu do žíly asap, jdi 10. 2. na představení s názvem O bílých heterosexuálních mužích, co jedí maso, které spolurežírovala také Barbara Herz.

Zdroj: FB události

Festival Poezie, vole! vol.2

Cross Club hostuje tuhle sobotu 20. 1. již druhý ročník festivalu, který nabízí jednodenní nabitý program. V prostorách budou tři stage, kde vystoupí básníci, hudebníci a herci, povedou se také debaty a přednášky, after samozřejmostí. Těšit se můžeš na PAST, Muchu sólo, slam poetry, Adélu Komrzý, Jana Fice a další. Vstupenku pořídíš tady za 288 Kč.

Zdroj: FB události

Koncert Cornelie Jakobs

Nově korunovaná vítězka švédské Grammy Cornelia Jakobs vyráží na své první velké evropské turné a 21. ledna 2024 se ukáže i v pražském Rock Café. Kromě písně Hold Me Closer, která bodovala ve finále loňského ročníku Eurovision Song Contest, přiveze své debutové album i nově zformovanou kapelu, v níž hraje i její bratr Balthazar.

Lístky na koncert seženeš na Fource!

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.