Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Baseballový zápas, koncert Good Times Only a webinář o anime

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Živý přenos baseballového zápasu v Automatu

Kluci z českého baseballového národního týmu jsou momentálně v Tokiu World Baseball Classic. V sobotu 11. března můžeš dorazit do Automatu Matuška, kde se bude od 11:00 promítat živý přenos zápasu Japonsko - Česko. Na čepu bude tematicky Road to Tokyo – pivo, které uvařil český baseballový tým ve spolupráci s kluky z Pivovaru Matuška. Těšit se můžeš taky na videohovor s Adamem a Matějem přímo z tokijského stadionu nebo turnaj v pití piva na ex.

Good Times Only + Anna Vaverková v Malostranské besedě

Pětičlenná kapela Good Times Only se už ve čtvrtek 16. března představí v Malostranské besedě a to společně s písničkářkou Annou Vaverkovou, která se pohybuje mezi Prahou a Berlínem. GTO můžeš znát například díky hitům Letní třešně bejvaj nejsladší, Tak jsme tu nebo ZONA100, díky kterým se dostali do povědomí české alternativní scény. Více informací o události najdeš tady, vstupenky pak koupíš zde.

Zdroj: FB události

Webinář o japonských filmech s odbornicí

Pokud patříš mezi fanoušky anime, určitě si tuto událost nesmíš nechat ujít. Za 200 se můžeš připojit a přednášku sledovat s celou rodinou, nebo přáteli, třeba i týden po odvysílání. Čas si udělej 29. března v 19:00 a těšit se můžeš jak na historický přehled, tak na sledování aktuálních trendů. Akci pořádá Inspire Academy, omrknout ji můžeš na Facebooku.

Zdroj: FB události

Výstava Úhel pohledu v Centru DOX

Hledáš interaktivní výstavu, na kterou můžeš zajít zdarma? Přijď 15. března v 19:00 do DOXu na vernisáž o umění a učení od pěti umělců, včetně herce Petra Vančury. Samotnou událost totiž doprovází vzdělávací program pro školy. Pro další informace se koukni na stránky centra nebo na Facebook.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.