Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Barbenheimer, Samotáři v Kasárnách a Pop Messe

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Barbenheimer double feature

Týden, na který jsme všichni čekali, je konečně tady. Své premiéry si odbyly dva nejočekávanější filmy tohoto roku, Barbie od Grety Gerwig a Oppenheimer od Christophera Nolana. Co takhle ale dát si oba najednou? Aerofilms si pro tebe připravily double feature, takže v následujících dnech můžeš v kině strávit klidně pět hodin a vůbec se za to nestydět! Data projekcí a vstupenky najdeš tady.

Zdroj: Aerofilms

Vše, co musíš vědět, než se podíváš na film Barbie

@martinastrel

Vše, co musíš vědět, než se podíváš na film Oppenheimer

@honza_vhrlk

Letní kino – Samotáři

Pojďme si společně říct, že jedna z nejlepších věcí na létě je letní kino. Ne přecpaná koupaliště, ne rozpálené městské ulice, ale venkovní kino, které začíná se setměním a které nám dává pocit letní svobody. Ten můžeš zažít i ty třeba v sobotu 29. července v karlínských Kasárnách, promítán tam totiž bude od 21:30 devadesátkový skvost Davida Ondříčka Samotáři, v hlavních rolích s Jirkou Macháčkem, Ivanem Trojanem nebo Jitkou Schneiderovou.

Zdroj: FB události

Pop Messe 2023

Pokud nevíš co s víkendem, máme pro tebe jeden fakt parádní tip. Od 28. do 29. července totiž proběhne v Brně už třetí ročník festivalu Pop Messe, na kterém se letos, ostatně stejně jako během minulých let, představí široká škála českých i mezinárodních umělců. Těšit se můžeš třeba na Tommyho Cashe, Young Fathers, Helenu Hauff, Annet X, Lazer Vikinga, Ventolina, 58G nebo FVCK KVLT.

Zdroj: FB události