Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS:
Aukce na podporu Ukrajiny
a Pub quiz na Radlické

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Aukce studentských prací na podporu Ukrajiny

Akcí na podporu Ukrajiny je stále mnoho a Vysoká škola kreativní komunikace přispěla svou troškou do mlýna. Studenti uspořádali on-line aukci prací a veškerý výtěžek věnují organizaci Člověk v tísni, s.r.o. Aukce odstartovala 8. března a končí 22. března v 15:00 hodin. O den později se pak bude konat slavnostní vyhlášení a fyzický prodej jednotlivých děl na benefičním večírku ve školním klubu DomečeKK. Tam budeš mít možnost finální cenu stále přeplatit!

Deníky ze Severní Koreje

Nina Špitálníková, česká koreanistka a autorka knihy Svědectví o životě v KLDR, se už ve středu 16. března podělí o své zážitky z cesty do Severní Koreje v roce 2012. Přednáška se bude konat on-line a ty můžeš k zakoupenému lístku dostat e-knihu Deníky ze Severní Koreje zdarma. Více info najdeš tady.

Zdroj: FB události

Miřenka Čechová a Spitfire Company: Baletky

Jedinečné divadelní představení vychází ze stejnojmenné knížky Miřenky Čechové. Skrze divadlo, živou hudbu a autentický text Miřenka popisuje jak se z "poslušného medvíděte" stává neohrožená bytost. Miřenka studovala nejen v Praze, ale i v New Yorku, do kterého se zamilovala a pravidelně se tam vrací, aby přednášela na univerzitách a vystupovala. Představení se koná 14. a 15. března v Paláci Akropolis od 19:30 hodin. A pozor! Pokud chceš tohle představení vidět, máme pro tebe vstupenky! Sleduj náš Instagram @heyfomo, kde se brzy dozvíš podrobnosti.

Pub quiz na Radlické

Radlická kulturní sportovna 17. března pořádá Pub quiz! Vezmi kámoše, přihlaste se a užijte si večer. Pivo a drinky included. Svůj tým o 4–5 lidech registruj na radlicka.praha@gmail.com.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.