Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Frida Kahlo na Manifestu, koncert The May Revolution a gastro zážitek v Esce!

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

KINO: Batman

Nový Batman je tu! Historicky nejdelší díl má 175 minut, tedy téměř 3 hodiny. Akční film v hlavních rolích s Robertem Pattinsonem a Zoë Kravitz je v kinech právě teď. Lístky seženeš třeba tady.

Eventy, které pomáhají Ukrajině

by @kubakohout_

The May Revolution v Café V lese

Our one and only @kulhak_ se svou kapelou The May Revolution vystoupí už v sobotu 5. března v Café V lese! Po boku MEOW! a CRITICAL ACCLAIM zahrají symbolicky v Krymské ulici od 20:00. Vstup je 200 Kč, více info najdeš tady. ✌️

International Women's Day: EAT in kino! Frida Kahlo

8. března je Mezinárodním dnem žen, který připomíná boj žen za volební právo a rovnoprávnost. Možností, jak ho oslavit, je spousta. Vyrazit můžeš třeba na promítání dokumentu o Fridě Kahlo, výjimečné umělkyni a politické revolucionářce, jejíž životní příběh je plný extravagance, boření zajetých stereotypů i nekonvečních milostných románků.
Snímek promítá Manifesto Anděl 8. března od 18:30. Vstup je zdarma, ale jestli si chceš zarezervovat ty nejlepší místa, nabíhej na web.

Zdroj: manifestomarket.com

Eska x ZE MĚ

Tentokrát tu máme něco pro milovníky gastra a neotřelých konceptů! Karlínská Eska se spojila s projektem ZE MĚ a 10. března společnými silami uvaří degustační večeři. Eska si zakládá na nejčerstvějších a sezónních surovinách a spojování zdánlivě nespojitelných chutí. Akce se koná 10. března od 18 hodin a místo si můžeš rezervovat tady.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.