Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Smrt na Nilu, sekáč na Hollaru a přednáška v CAMPu

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

KINO: Smrt na Nilu

Agatha Christie a její Hercule Poirot jsou zpět! Slavná detektivka se dočkala nového filmového zpracování a právě teď běží v kinech. V hvězdném obsazení nechybí třeba Emma Mackey, herečka, která se prosadila především svou rolí Maeve Wiley v seriálu Sex Education. Lístky na Hercula Poirota seženeš tady.

Sekáč Druhá ruka na Hollaru: Derniéra

Se swap sekáčema se v poslední době roztrhl pytel. Na Hollaru se ale pop-up bude konat naposledy, takže pokud má tvůj šatník místo na pár nových kousků, přijď si je pořídit ve čtvrtek 24. února v 16:00. Více info najdeš tady a nezapomeň, že akce je cash only!

Zdroj: Facebook událost

Daniel Prokop: Slepé skvrny I.

Jeden z našich nejznámějších sociologů současnosti startuje sérii přednášek, které vychází z jeho úspěšné knihy Slepé skvrny. Jak porozumět české společnosti v kontextu? Co ji rozpolcuje a co naopak spojuje? Čeká tě široká škála témat od ekonomické chudoby přes kvalitu vzdělávání po odlišnosti života v různých regionech Česka. Prokop jako jeden z mála problémy nejen definuje, ale snaží se přicházet i s návrhy na jejich řešení. Přednáška se koná 24. února od 19 hodin v CAMPu, vstup je zdarma, je však potřeba si rezervovat místo, třeba na GoOut.