Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Festival nového cirkusu, valentýnský Hříšný tanec a film Nebe

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Hříšný tanec na Valentýna

Tuhle klasiku zná snad úplně každý, a pokud ne, neví, o co přichází. Hříšný tanec, v angličtině Dirty Dancing, bude promítán už v pondělí 14. února v Kině Aero. Legendární soundtrack si můžeš přijít poslechnout buď v 16:30 nebo v 21:10, lístky na oba časy seženeš tady. Baby nebude na Valentýna sedět v koutě!

Zdroj: FB události

Film Nebe a debata s Tomášem Etzlerem

Tomáš Etzler je první český novinář oceněný cenou Emmy. Po revoluci v roce 1989 odešel do USA, kde po několika letech nastoupil k CNN. Od roku 2007 působil jako zahraniční zpravodaj České televize v Číně, poté několik let v Hongkongu. Minulý rok mu vyšel film Nebe celovečerní dokumentární snímek, který popisuje každodenní realitu života v komunistické Číně. Objevují se zde témata jako politika jednoho dítěte nebo omezování svobod a lidských práv. Projekce snímku a následovná debata s Tomášem Etzlerem se koná v pátek 11. února od 18.30 v Kině Pilotů a lístky seženeš tady.

Zdroj: FB události

Valentine's Run & Acroyoga

Jsi z Prahy a hledáš jedinečný plány na Valentýna? Něco pro tebe máme! Vykašli se na konvenční romantickou věčeři a přijď si dát pořádně do těla se svou drahou polovičkou nebo kamarádama. Adidas Runbase Prague pořádá akci Valentine's Run & Acroyoga, na které si pořádně zaběháš a vyzkoušíš akro(batickou) jógu. Program startuje v 17:00 a vstup je zdarma!

Zdroj: FB události

Festival Cirkopolis

Od 13. do 18. února proběhne festival nového cirkusu Cirkopolis. Představí se domací i zahraniční soubory, které ve svých představeních spojují tanec, vizuální divadlo, akrobacii a širokou škálu hudebních žánrů. Jednotlivá představení se budou konat především v Paláci Akropolis a Divadle Ponec. Vstupenky a kalendář jednotlivých představení najdeš tady.

Debata s Respektem

Další debata s časopisem Respekt v Knihovně Václava Havla, tentokrát na téma ukrajinské krize. Jak velkému ohrožení čelí Ukrajina ze strany Ruska? Jak se k celé situaci staví NATO? A jaký dopad by měl potenciální konflikt na zbytek Evropy? Na tyhle i další otázky se bude snažit odpovědět velvyslanec Ukrajiny v Praze Perebyjnis Jevhen, reportér Respektu Tomáš Brolík a další hosté. Debatu bude moderovat Ondřej Kundra a konat se bude 15. února od 19 hodin.