Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Kundera, Czech Press Photo a Terapie sdílením LIVE

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti

V sobotu 29. ledna můžeš ve Francouzském institutu zhlédnout dokument o jednom z velikánů české literatury. Proč nechtěl, aby jeho díla napsaná ve francouzštině vycházela v českém překladu? Proč se straní médiím? Jaký je jeho vztah k Čechám, kde ho bývalý režim zbavil občanství? A proč se cítí být spíše Francouzem? Na to všechno odpovídá dvouhodinový dokument, který mapuje Kunderovu cestu od jeho studií na FAMU až po současnost. Vstupenky a více informací najdeš tady.

Czech Press Photo 2021 v Národním muzeu

Od 20. ledna najdeš v Národním muzeu vítězné snímky soutěže Czech Press Photo. Silná témata, která hýbala Českem: tornádo na Moravě, olympijské hry nebo třeba Johnny Depp v Karlových Varech. Výstava trvá až do konce října, bližší info a vstupenky najdeš zde.

Terapie sdílením LIVE

Projekt Terapie sdílením pod vedením Ester Geislerové a Josefiny Bakošové určitě znáš z Instagramu – tragikomické screenshoty konverzací týkající se lásky, vztahů a romance. Dvojice Ester Geislerová a psychoterapeut Jan Vojtko teď pořádají turné Terapie sdílením LIVE a v sobotu 30. ledna na něj budeš moct dorazit do Rock Café v Praze. A pokud zrovna nemůžeš, neboj se nic, termínů je do budoucna naplánováno dost! Lístky seženeš tady.