Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncert 070 Shake, FOMO pop-up na KVIFFu a Prague Open Air

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Koncert 070 Shake

Pokud máš čas 3. července, tak už ho nemáš. Od 20:00 se totiž v pražské Roxy představí rapperka 070 Shake, kterou si rozhodně nemůžeš nechat ujít. Americká umělkyně spolupracovala třeba s Fred again.., Madonnou nebo zpěvačkou Raye a její temná hudba se nyní přesune i do Prahy. Vstupenky seženeš tady!

Zdroj: FB události

KVIFF

Rok se s rokem sešel a byť je to neuvěřitelné, už v pátek 30. 6. začíná již 57. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech ! Letos do České republiky zavítají třeba Ewan McGregor, Alicia Vikander nebo Russell Crowe s kapelou. Co se filmů týče, zhlédnout můžeš snímky jako Královnin Gambit, Úsvit nebo Temná hmota. Program bude opět nabitý, tak si tuhle akci roku určitě nenech ujít!

FOMO pop-up na KVIFF

Když už jsme u těch Varů, nemůžeme si odpustit jednu novinku, hihi. Na letošním ročníku totiž bude mít FOMO svůj vlastní pop-up, a to po celou dobu trvání festivalu! Bude se jednat o Hangover Zone ve spolupráci s Notinem – super chillovací místo, kde si budeš moct oddychnout od společenského ruchu, dát si drink od Goodloku, nechat si připravit naše OG smoothie a poslechnout si u toho fajn hudbu. V rámci programu našeho pop-upu se ale odehrají třeba i live podcasts, DJ sety nebo společné sledování formulí. Zkrátka place to be! Otevřeno budeme mít od 10:00 do 17:00 každý den a najdeš nás na adrese Mlýnské nábřeží 507/5. Těšíme se na tebe!

Prague Open Air zve na českou hudbu celé léto

Tuto středu odstartovala každoroční série venkovních koncertů Prague Open Air. Celé léto až do konce září bude střídavě v Ledárnách Braník a na Občanské plovárně hrát česká hudba a je jen na tobě, jaké umělce si poslechneš. Třeba dnes ještě stihneš Sofiana Medjmedj, zítra Prago Union a v neděli skupinu N.O.H.A. Na celý program se mrkni sem, kde koupíš i lupeny!

Zdroj: Facebook Prague Open Air

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.