Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: 1981 KILO SALE, blešák v kině Aero, Amelie Siba s Duklou a jóga na Karlově mostě

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

1981 KILO SALE Brno, Industra

Od včerejška se v brněnské Industře koná KILO SALE secondhandu 1981! Pokud miluješ nakupování a originální kousky z druhé ruky, akci si nesmíš nechat ujít. Za jedno kilo oblečení totiž zaplatíš 1 000 korun. Vstup je za free a platit můžeš hotově i kartou, tak se stav dnes 17. června od 11:00–17:00.

Aero blešák vol. 6

Dvorek kouzelného pražského kina Aero se v neděli 19. června od 13:00 do 18:00 promění v bleší trh! Čeká tě spousta oblečení, doplňků a jiných pokladů. K tomu samozřejmě nesmí chybět jídlo, pití a dobrý film v kině! Vybrat si můžeš z české novinky Kdyby radši hořelo (13.00), Rakeťáka (15.00), Filmu roku (17.15) nebo Jurského světa: Nadvláda (19:45).

Jóga na Karlově mostě

Pokud miluješ jógu a jsi ranní ptáče, studio Yoga Movement Prague pořádá jedinečnou akci, která se koná v úterý 21. června od 5:00 na Mezinárodní den jógy a také slunovrat. Tešit se můžeš na lekci na čerstvém vzduchu, která bude doprovázena živou hudbou od Karla Havlíčka. Lístky koupíš tady!

Dukla & Amelie Siba ve Fuchs2

Už tento pátek 17. června od 22:00 se v pražském Fuchs2 představí hned několik místních umělců. Dveře otevře Amelie Siba, na ni naváže Dukla a program doplní mimo jiné i Casablanka.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.