Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Letní kino, tančírna na Žižkově a výstava Alfonse Muchy

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Letní kino – Slunce, seno, jahody

Pokud nevíš, co se sobotním večerem a jsi z Prahy, máme pro tebe skvělý tip na večer s partou kamarádů! Od 21:30 bude v Karlínských kasárnách promítána česká klasika Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody. Součástí areálu jsou i bary, takže si můžeš před začátkem projekce dát sklenku aperolu nebo jiného letního drinku. Vstupenky na film seženeš tady, podrobnější informace o akci pak najdeš na jejím facebookovém profilu.

Zdroj: FB události

Mucha: Family Collection

Ve Valdštejnské jízdárně na Malé Straně bude od 15. července vystavena rodinná sbírka, která představí díla Alfonse Muchy způsobem, jakým doposud nebyl prezentován. Těšit se můžeš na vybrané malby, sochy, fotografie, reklamní předměty a pár originálů, které veřejnost uvidí úplně poprvé. Pokud tě baví secesní umění, rozhodně si výstavu nenech ujít. Lístky koupíš tady!

Tančírny Art 4 People na Kostničáku

Tančírny na Žižkově se konají celé léto, ta nejbližší už 18. července! Můžeš se podívat na vystoupení profesionálních tanečníků nebo si užít lekce jak pro pokročilé, tak začátečníky. Přijď si užít tanec pod širým nebem! Akce se koná od 18 do 22 hodin a vstup je zdarma. Bližší info najdeš tady.

Zdroj: Art 4 People

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.