Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncert Julien Baker, Bobr Queer Femme Party a Noc na Hollaru

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Julien Baker

Příští pátek 29. dubna vystoupí v pražském Rock Café známá americká písníčkářka Julien Baker. Do Prahy se vrací se svou třetí deskou alternativního rocku Little Oblivions, na které znovu čelí velmi těžkým tématům, jako je například deprese. Více informací i lístky najdeš na Fource.

BOBR QUEER FEMME PARTY

Dnes od 20:00 můžeš zažít jedinečnou akci v pražském klubu Swim, která bude plná queer umění a hudby! Na párty se neřeší věk, orientace ani gender. Pořádá jí Prague Pride a více info se dozvíš tady. Lístky koupíš klasicky na GoOut.Výstava COFFEE

Pokud miluješ kafe a jsi z Brna nebo do Brna plánuješ zavítat, tahle výstava je přímo pro tebe. Dozvíš se na ní, jak vypadá skleněný kávovar za dvacet tisíc dolarů, a zjistíš, jaká dávka kofeinu je pro člověka smrtelná. COFFEE se koná ve VIDA! science centru, kde mají každý všední den otevřeno od 9:00–18:00. O víkendu se otvíračka posouvá na desátou.

Noc na Hollaru

Pokud tě zajímají média a žurnalistika, určitě si nenech ujít páteční Noc na Hollaru, která se ponese v duchu českého bulváru. Součástí programu je například debata, přednáška i následná party na dvorku FSV UK. Přednášku povede Barbora Osvaldová, promítán bude film Dělníci bulváru od Víta Klusáka a u pultu se večer objeví i @humla58, producent a člen 58G. Akce začíná v 18:00, tak doraz!

Zdroj: FB události

Zahájení sezony na Čapadle

Open air Náplavka s posezením startuje sezonu! Můžeš se těšit na drinky, čepovanou Plzeň nebo pravou neapolskou pizzu. Na místě budou k zapůjčení paddleboardy, takže se můžeš projet na Vltavě, o hudbu se postará IBBY&CREW TRIO LIVE. Akce se koná 27. dubna od 12 hodin a vstupné je zdarma.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.