Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Romeo a Julie v Aeru, taneční battle WHO IS WHO? a vernisáž ve Vnitroblocku

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Romeo a Julie v Aeru

Nejznámější příběh o nešťastné lásce až za hrob, Leonardo DiCaprio a Claire Danes v hlavních rolích, režisér a scénárista Baz Luhrman. Spojením těchto tří ingrediencí vznikla kultovní klasika, která bude už v pondělí 18. dubna promítána od 20:30 v Kinu Aero. Lístky na tuhle parádu seženeš třeba tady.

Zdroj: FB události

TURBO vol. 1 v Kabinetu Múz

Historicky první TURBO party se koná v pátek 15. dubna v brněnském Kabinetu Múz a stojí za ní kolektiv původně známý pod jménem BABYPOOL. V line-upu nechybí Indigo & Domingo, Bloodflow nebo D.Kop!

Zdroj: FB BABYPOOL

WHO IS WHO? VOL. 4 

U Brna ještě zůstaneme, protože v sobotu 16. dubna se ve studiu Kontrast a v klubu Artbar Druhý Pád koná čtvrtý ročník benefiční akce Who Is Who?, která je plná tanečních workshopů a battlů. Pokud tě tanec baví, nemůžeš si tuhle akci nechat ujít!

Vernisáž: MAKE ART NOT WAR ve Vnitroblocku

V rámci rozsáhlé podpory Ukrajiny se spojili výtvarníci z Česka, Ukrajiny i dalších zemí a vytvořili charitativní díla. Umělci se zároveň spojili s Vnitroblockem, ve kterém 21. dubna od 19 hodin proběhne vernisáž za přítomnosti autorů. Budeš mít možnost zakoupit si umělecká díla a veškerý výtěžek z prodeje pak umělci odevzdají organizaci Člověk v tísni.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.