Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Amélie z Montmartu, MBPFW, 00 STUDIO POP-UP a MINT Market

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Amélie z Montmartu

Amélie z Montmartu je klasika, o které jsi možná slyšel/a, a klasika, kterou musíš vidět! Kultovní romantická komedie se vrací po dvaceti letech do kin a premiéru má 14. dubna. První projekce se však hraje už dnes 8. dubna v Kině Aero.

Film o drobných, ale o to důležitějších radostech se ti teď bude hodit víc než kdy předtím. Do kin ho nasazuje filmová distribuce Aerofilms.

Zdroj: Aerofilms

Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Tento víkend se v Holešovické tržnici koná největší módní událost v České republice. Na MBPFW se objeví talentovaní designéři z Česka i Slovenska, mezi kterými najdeš třeba LAFORMELU nebo Vandu Jandu. Vstupenky koupíš klasicky na GoOut.

Dny evropského filmu

Od 6. dubna do 10. dubna probíhá v Praze už 29. ročník DEFu! Program je plný evropských filmů, které budou letos promítány v kinech Lucerna, Světozor a Přítomnost. Těšit se můžeš třeba na Ztracené iluze nebo Quo vadis, Aida?. Podobný program můžeš navštívit i v Brně, Ostravě nebo Ozvěnách. Vstupenky na jednotlivé projekce i s debatami seženeš tady.

Quo vadis, Aida? Zdroj: DEF

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Další film série Fantastická zvířata je tu! Brumbál se spolu s Mlokem postaví stále mocnějšímu Grindelwaldovi, který se chystá převzít moc nad kouzelnickým světem. Film na páteční večer jak dělaný! Lístky na něj seženeš třeba tady.

00 STUDIO: POP-UP české queer značky

Tento pátek začínající český LGBTQ+ friendly fashion brand přichází s novou kolekcí, o kterou prostě nechceš přijít. Pokud chceš podpořit lokální značku zaměřenou na etickou a udržitelnou módu pro všechny, rozhodně si dnes v 18:00 otevři tento link a udělej si radost!

00 studio představuje jednotu a souhru, má jasnou vizi a tou je dostupná kvalitní a nadčasová móda pro tebe i tvé kamarády. Jedním z hlavních #goals značky je svoboda, a to zejména ve výběru oblečení.

MINT Market Praha

První letošní MINT Market už tuhle sobotu! V Pražské tržnici na tebe bude čekat více než 90 tvůrců a designérů. Nebude chybět ani hudba a občerstvení. Podpoř lokální tvůrce a přijď si vybrat z široké škály šperků, módy, papírenských produktů nebo třeba bio kosmetiky. Akce se koná 9. dubna od 9 do 17 hodin a vstupné je zdarma!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.