Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Brněnský brunch, blešák a Matějská pouť

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Saturday Brunch Fever vol.2 ve SPOTU

Pokud jsi z Brna a miluješ pozdní snídaně, určitě si nenech ujít brunch ve SPOTU, který se koná 26. března od 10:00 do 14:00. Jídlo ti připraví Adam Hrazdílek a o hudbu v podobě funky grooves se postará Pura z Intependent Dog Records.

Matějská pouť

Matějská pouť se v Praze na Výstavišti koná od 5. března. Letošní ročník bude končit až na Velikonoční pondělí, tedy 18. dubna, takže máš spoustu času na to jít s kámošema na ty nejšílenější aktrakce.

Březnový blešák na Heřmaňáku

Jaro, sluníčko, kafíčka, trhy a blešáky! Už v sobotu 26. března můžeš dorazit na Řezáčovo náměstí v Holešovicích a ulovit nové poklady. Blešák bude trvat od deváté hodiny ranní a skončí kolem druhé odpoledne. Má být krásných 18 stupňů, tak neváhej a doraz.

Zdroj: FB události

KINO: Poslední závod

Před pár dny měl premiéru film Poslední závod režiséra Tomáše Hodana a v kinech už ho můžeš vidět i ty! Snímek rekonstruuje událost z roku 1913 – známý příběh lyžaře, který umrzl při osudovém závodě. Vyobrazuje také roli jeho německého přítele, opět lyžaře, který se mu snažil zachránit život, ale marně. Lístky na Poslední závod seženeš třeba tady.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.