Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: 100ks OFFLINE, Její tělo s debatou a Svatba Jirky Káry v Kasárnách Karlín

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

100ks OFFLINE

Znáš 100ks? Skvělý koncept, jak přiblížit umění „obyčejným lidem“ za přijatelné ceny. Do 3. 12. máš možnost obrazy z webovek vidět (a zakoupit) poprvé naživo, a to v prostorách Ex Post v Praze – uvidíš tam práci 50 současných česko-slovenských umělců a umělkyň.

Zdroj: fb události

Literární festival Česká vlna

Festival od nakladatelství Host tuto sobotu mezi 13:30–22:00 přivítá 29 českých spisovatelek a spisovatelů v karlínských Kasárnách. Zazní jména jako Mornštajnová, Tučková, Palán a další. Koupě vstupenky dopředu tě vyjde o páďo levněji, na místě za 249 Kč. Na kompletní program se mrkni sem.

Zdroj: fb události

KINO TIP: Její tělo

Nový film podle skutečného životního příběhu Andrey Absolonové od Natálie Císařovské se dostává do kin. Přijď v úterý od 19:00 na projekci včetně debaty s kameramankou Klárou Belicovou do Kasáren Karlín. Vstupenku pořídíš tady za 120 Kč.

Zdroj: fb události

Svatba Jiřího Káry v Kasárnách Karlín

Ano, čteš správně. Svatba Jirky Káry zamíří po vyprodaných projekcích v Kavalírce do karlínských Kasáren! Na sobotu 2. prosince jsou nachystané rovnou projekce tři, aby se na všechny zájemce dostalo. Jedná se zároveň o dobročinnou akci – veškerý výtěžek z prodeje vstupenek poputuje na nocleženky. Get your tix here!

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.