Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Kinetismus, party na Radlické a Nejhorší člověk na světě

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

KINETISMUS: 100 let elektřiny v umění

O nově otevřené pražské galerii jsme už psali. Nepředstavili jsme ti ale žádnou výstavu, na kterou se můžeš skočit podívat 👀. Momentálně se v Kunsthalle Praha nachází multimediální výstava Kinetismus: 100 let elektřiny v umění, která zachycuje vývoj umění od prvního využití motorizovaného pohybu a umělého světla až po informační a digitální technologie. No nevypadá to skvěle?

Nejhorší člověk na světě

Pokud o víkendu plánuješ jít do kina, možná tě zaujme nový snímek Nejhorší člověk na světě, který je dramatem i komedií. Příběh vtipně a pravdivě vypráví o vztazích, navíc je nominovaný na Oscara za nejlepší původní scénář a zahraniční film.

Debata: Sport do politiky (ne)patří

Nedávná olympiáda, která se konala v komunistické Číně vyvolala spoustu kontroverzí. Je správné, aby byl takový byznys předán zemi, která nerespektuje lidská práva a provádí genocidu? Mohou být sportovní akce využívány k propagandě nedemokratických režimů? A jak se k celé věci mají stavět samotní sportovci? Debata s členy Olympijského výboru, olympioniky i diplomaty se bude konat v pondělí 21. března od 19:00 v Knihovně Václava Havla.

Zdroj: FB událost

Balkan Bashavel | Praha

Tip na sobotní party v Praze? Máme! 19. 3. od 21:00 se bude v Radlické kulturní sportovně konat party v balkánském rytmu! Během večera se představí několik interpretů, o drinky nouze taky nebude. Vezmi kamarády a užijte si sobotní noc!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.