Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Debata s Respektem, knihkupectví na Žižkově a kino

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

KINO: Návrat do budoucnosti v Aeru

Kino Aero si pro nás připravilo novoroční speciál. Už v neděli 9.1. odstartuje maraton filmové trilogie z 80. let, Návrat do budoucnosti. Promítání prvního dílu začíná v 15:30 a v průběhu odpoledne a večera se pak dostane i na zbylé dva díly. Lístky na tuhle parádu seženeš tady!

Zdroj: Událost na FB

Přednáška: Jak vylézt na osmitisícovku?

Baví tě poslouchat o cestovatelských zážitcích jiných? Tak takhle akce je přímo pro tebe. Martin Ksandr, Vít Dubec a Dan Born se vydali v červenci letošního roku do Pákistánu, aby zdolali třináctou nejvyšší horu světa – Gasherbrum II. A jak to dopadlo? To můžeš zjistit už v úterý 11. 1. v Biu Oko, kde ti kluci povypráví, jaké to je kašlat krev nebo skoro přijít o jazyk.

Zdroj: Událost na FB

Debata s Respektem

Pokud se zajímáš o politiku, určitě víš, že už za půl roku čeká Českou republiku již druhé předsednictví Rady EU. A právě na tohle téma bude v Knihovně Václava Havla v úterý 11. 1. debatovat třeba bývalý premiér Jan Fischer nebo novinář Hospodářských novin Ondřej Houska. Celou debatou, která začíná v 19:00 a ty jí můžeš sledovat i on-line, bude provázet redaktorka Respektu Andrea Procházková.

Zdroj: Událost na FB

Knižní díra

V Praze na Žižkově otevřeli nové knihkupectví a je to fakt zážitek! Krásný vzdušný prostory, spousta kvalitní světové i české literatury, to zní lákavě ne?

Vyvolej SI černobíle

Rozhodl/a ses, že s novým rokem začneš fotit na film, ale nevíš, jak s ním pracovat? Nevadí! Ve Skautským institutu 12. ledna proběhne workshop pro naprosté začátečníky, kde ti ukážou, jak na to! Pozor, kurz je dvoudenní a je potřeba se registrovat, veškeré detaily najdeš na fb události zde.