Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Holčičí kostýmy na Halloween podle barvy vlasů

Jdeš na party, ale ještě nevíš, co na sebe? Rozhodni se podle barvy svých vlasů! Vytváření kostýmu pak bude o dost jednodušší. Z jakých postav si například můžeš vybrat, se dozvíš v článku.

Blondýnky

S nedávnou premiérou filmu Blonde je kostým Marilyn Monroe dost aktuální. Ideální, pokud máš kratší, světlé vlasy!

S nadcházejícím filmem Barbie jako blond dlouhovláska taky nešlápneš vedle. A jestli zrovna sleduješ Rod draka, můžeš jít třeba za Rhaenyru nebo OG Daenerys.

Jestli máš kudrny a necítíš se zrovna na šaty, běž za Sandy z Pomády.

Brunetky

S delšími, vlnitými vlasy budeš skvělá Rue z Euphorie, navíc je nemusíš nijak upravovat – nějaký ten lehký rozcuch je naopak výhoda!

S kudrnatými vlasy nebo trendy 90's objemem zazáříš jako Vivian z Pretty Woman.

Vyzkoušej účes Belle z Krásky a zvířete, pokud jsi na Disneyovky. Horní část vlasů jen sepni zezadu na hlavě nebo rovnou do culíku a máš hotovo.

Jsi fanynka Harryho Pottera? Dej dohromady kostým Hermiony, nebo rovnou Bellatrix. U ní zkus pár pramínků vlasů potřít make-upem nebo světlým sprejem na odrosty, aby vypadaly jako šediny.

Černovlásky

Jestli se cítíš badass, co jít za Trinity z Matrixu? Neboj se použít gel k vytvoření sleeky účesu. Perfektní, pokud máš hodně krátké vlasy.

Máš dlouhé vlasy? Udělej si pěšinku uprostřed, připni do vlasů bílé květy a budeš za Lanu Del Rey. Pokud kytičky nemáš, nezoufej a jdi za Morticiu Addams.

Máš ofinu? Pak vyzkoušej nadčasový kostým legendární Umy Thurman z Pulp Fiction.

Taky si můžeš dát vlasy do ulíznutého drdolu a jít za baletku Black Swan.

Zrzky

Velma ze Scooby-Doo teď dost trenduje – ideální, pokud máš mikádo. To využiješ i jako geniální Beth ze seriálu Queen's Gambit.

Miluješ Scoobyho, ale máš delší vlasy? Běž za Velmy kámošku Daphne. Stejně tak ti to bude slušet i v kostýmu Cheryl coby roztleskávačky z Riverdale.

Nechceš šaty ani sukni? Jdi za Kim Possible!

Pro tip: Chceš, aby byl tvůj kostým originální a nikdo jiný ho na party neměl? Neboj se jít za někoho z tvého oblíbeného filmu, seriálu či počítačové hry, i když ho tví kámoši neznají – nejvíc jde o to, aby ses sama cítila skvěle a bavila se!