Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Harry Potter se na Nový rok vrací, s ním i Fantastická zvířata

Známý bradavický kouzelník, kterého nedokázal zničit ani obávaný Lord Voldemort, se v kinech poprvé objevil před dvaceti lety. Streamovací platforma HBO Max nám na oslavu výročí přinese retrospektivní speciál, ve kterém vystoupí i hvězdné trio. Těšit se můžeš také na nový díl Fantastických zvířat. Ten jde do kin v dubnu.

Jeden z nejvýznamnějších literárních i filmových fenoménů 21. století se po dvaceti letech vrací na obrazovky. HBO Max zveřejnil teaser k retrospektivnímu speciálu. Diváky zavede zpět do světa čar a kouzel.

O filmu, který symbolicky nese název Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts, moc nic nevíme. Padesátisekundová upoutávka odhalila velmi málo, ale myslím, že zásadní informace jsme se dozvěděli.

Speciál bude mít premiéru na Nový rok, tedy 1. ledna 2022, a těšit se můžeme na naše oblíbené trio kouzelníků – Harryho, Rona a Hermionu (Daniela Radcliffa, Ruperta Grinta a Emmu Watson). Součástí však bude i samotný režisér prvních dvou filmů Chris Columbus a další hvězdy z filmové série – Hagrid (Robbie Coltrane), Neville Longbottom (Matthew Lewis), Arthur Weasley (Mark Williams) a spousta dalších.

Harry Potter a Kámen mudrců byl do kin uveden 14. listopadu 2001. I přesto, že osmý a zároveň poslední díl legendární kouzelnické série měl premiéru před deseti lety, Školu čar a kouzel v Bradavicích zná stále každé malé dítě.

Věrní fanoušci Harryho Pottera po smrti Lorda Voldemorta však nedočkavě čekali na příběh nový. Ten jim přinesly filmy, které se odehrávají ve stejném kouzelnickém světě a nesou název Fantastická zvířata. Třetí díl této preqeulové série se jmenuje Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství a do kin půjde 15. dubna 2022.

Pokud jsi Harry Potter maraton odkládal/a na poslední chvíli, tak si myslím, že teď nastal ten nejvyšší čas! Zavrtej se do deky a pusť si všechny díly, protože rok 2022 bude fakt magickej.