Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Halloweenské kostýmy pro skupinky

Jdete s kamarády na halloweenskou party a chcete mít jako parta sladěný kostým? V článku najdeš nápady na skupinové kostýmy!👇

Špioni

Jednoduchá volba, pokud nestíháš vymýšlet něco složitějšího – špiona dáš totiž dost pravděpodobně dohromady z věcí, které máš doma! Stačí tmavé sako, kravata, tmavé sluneční brýle a jsi ready to go!

Superhrdinové

Mnoho z nás miluje Marvelovky a spoustu dalších filmů se superhrdiny. Jít za superhrdiny je jedna ze skvělých možností, protože si každý může vybrat to svoje. Taky je fajn, že si s kostýmem můžeš pohrát, udělat ho opravdu over the top, nebo se naopak pouze obléct do barev vybraného hrdiny.

Scooby-Doo

Pokud je vás pět, tohle je ideální, vtipný kostým! Výhodou opět je, že nemusíš objednávat žádný složitý kostým, stačí ti pouze vhodně barevné kusy oblečení.

Mimoni

Jeden z nejlehčích kostýmů, který si jako skupina můžete vybrat. Lacláče, žluté tričko nebo i make-up. Podobně jako superhrdinové je to skvělá možnost pro opravdu velkou partu lidí. Kromě jednoduchosti budete navíc vypadat opravdu vtipně!

Toy Story

Kostýmy na téma Disney filmů a pohádek jsou celkově top. Ať už zvolíš jakýkoliv, nikdy nešlápneš vedle! Toy Story ovšem patří mezi jeden z vůbec nejpopulárnějších Disney kostýmů!

Policajti a vězni

Tady se sice objednání kostýmu pravděpodobně nevyhneš, zato finančně patří jednoznačně k těm levnějším variantám! Řekla bych, že je to kostým on budget, ale i tak vypadá, zejména v partě, dost cool!

Harry Potter

Kostýmem z prostředí Bradavic nikdy nic nezkazíš! Nahoď hábit, hůlku, kravatu a kostým je hotový! Navíc si můžeš hezky vyhrát s make-upem.

Piráti

Ať už jdeš v jakékoliv partě, piráti jsou vždycky fajn volba! Jedná se o kostým, se kterým se dá kreativně vyhrát, a to zejména s detaily. Pokud si každý z vás vezme osobitý kostým a doplňky, celá parta bude budit skvělý dojem!

Víly

Pokud se vidíš v minišatech, kostým víly je pro tebe ta ideální volba! Navíc si můžeš opět krásně vyhrát s účesem a make-upem, u něhož se nemusíš bát experimentování a crazy barev!

The Purge

Poměrně levný nápad na kostým je film The Purge. Stačí koupit masku, najít starou košili, kterou umažeš falešnou krví, a je to! Je to navíc jeden z kostýmů, který v partě vypadá mnohem lépe než na jednotlivci.

Bratz

Ikonický kreslený seriál, který nás provázel dětstvím! V tomhle kostýmu můžeš využít všechny svoje 2000's kousky oblečení a zažít si dětský sen – tedy vypadat jako Bratz panenka. Nemusíš si kupovat hodně věcí, a pokud chcete jít s holkama za baddies, tohle je určitě kostým pro vás.

Money Heist

V neposlední řadě old but gold... Money Heist. Možná se ti to může zdát už trošku ohrané, protože to dva roky zpět na Halloweenu měl každý druhý, ale pro partu je to podle mě pořád fajn nápad, a hlavně je velmi jednoduchý na realizaci!