Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Go-to pastries
v Praze

Miluju procházky a miluju sladký, ale nejradši propojuju jedno s druhým. Kam na nejlepší croissants, skořicové šneky nebo koláče?

PROKOP

Prokopa najdeš ve Dlážděné ulici, kousek od Masarykova nádraží. Tahle kavárna je prosluslá svými božsky vypadajícími croissants, které vynikají především originálními kombinacemi chutí a širokou škálou barev. Prokop má otevřeno kromě neděle každý den!

Artic Bakehouse

V téhle pekárně s několika pobočkami v Praze najdeš nejen ty nejlepší skořicové rolky, čokoládové croissants nebo muffiny, ale i poctivý chleba a bagety. A to všechno většinou úplně čerstvý, ještě teplý. Co víc potřebuješ k ideální nedělní snídani v posteli? Hlavní pobočka Articu je na Újezdě a otevřená je každý den od rána do večera!

Kro Coffee

Kro Kitchen, Kro Coffee, Kro Bakery. Jeden koncept a několik provedení. V Kro Coffee najdeš ty nejlepší koláče. Borůvkové, vanilkové, ořechové... you name it! Kromě koláčů si můžeš domů koupit i poctivý chleba. Kro najdeš ve Vršovicích a na Vinohradech. Otevřeno má pro tebe každý den.

Pekárna Praktika

Praktika se nachází v Karlíně, na Vinohradech a na Letné a přízeň si získala nejen koblihami a koláčky, ale především nejrůznějšími druhy chlebů, jejichž základem je vždy bio pšeničná mouka. Otevřeno má od pondělí do pátku.

Café Savoy

Nádherná kavárna Savoy zařízená v prvorepublikovém stylu, se nachází na Újezdě, hned vedle Vltavy. Kromě skvělých snídaní a celodenního menu tam najdeš i sladké dobroty. Já si nikdy nemůžu nedopřát mandlový croissant, který je v Savoy zkrátka nejlepší. Doporučuju taky tradiční portugalský Pastel de nata, který se v nabídce jednou za čas objeví. Kavárna je otevřena každý den, tak šup na nějakou dobrůtku!