Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get To Know: Two Feet

Zpěvák a producent Two Feet, původem z New Yorku, přiveze své turné do Prahy. Pojďme se společně podívat, jaká byla jeho cesta za úspěšnou kariérou.

Umělec Two Feet, vlastním jménem Zachary Dess, se proslavil svým jedinečným hudebním stylem, ve kterém kombinuje těžké basové groovy, kytarové riffy a náladové elektronické prvky.

Poprvé na sebe upozornil v roce 2016, kdy se skladba Go Fuck Yourself stala virální a získala přes osm milionů streamů a debutovala na 48. místě v žebříčku Billboard Hot Rock Songs.

Nedlouho poté podepsal smlouvu s Republic Records a vydal své debutové EP First Steps. V roce 2017 následovalo druhé EP Momentum a rozsáhlé turné. Poté vydal své třetí EP, A 20 Something Fuck z roku 2018, které obsahovalo singly Hurt People a I Feel Like I'm Drowning, z nichž druhý se dostal na první místo v žebříčku Billboard's Alternative Songs. Píseň jsi mohl/a slyšet v několika filmech či Netflixových seriálech. Následující rok se připojil k Panic! At the Disco na turné jako předskokan.

Jeho oficiální album Pink vyšlo v roce 2020 a obsahovalo skladbu Maria. V roce 2021 se objevil s albem Max Marco Is Dead Right?. Jeho poslední počin je album Shape & Form z roku 2022, na kterém svůj electro-soulový styl dále rozšířil o experimenty s house music. Na album byl zařazen i známý singl Tell Me the Truth.

Pokud si nechceš nechat ujít jeho koncert, dojdi se 8. 8. podívat do Žlutých lázní. Lupeny si můžeš zakoupit na fource.cz.