Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get to know: Role Model

Americký zpěvák a bývalý rapper Role Model míří do Prahy, kde odehraje 17. srpna spolu s flowerovlove a Oliverem Malcolmem koncert v Rock Café.

Kdo je Role Model?

Role Model, vlastním jménem Tucker Pillsbury, je americký zpěvák a bývalý rapper. Narodil se 15. května 1997 ve státě Maine a už jako malý kluk byl inspirován stylem Elvise Presleyho. Při studiích na Point Park University se zaměřil na filmový svět, pak se ale několikrát zranil při skate incidentu a musel tak být delší dobu doma. Právě tehdy se začal zajímat o hudbu víc a vytvořil své první rapové mixtapy.

Hudební začátky

Role Model nastartoval svou kariéru v roce 2016, když začal rapovat pod jménem Tucker. Po nějaké době své jméno změnil na Dillis, vydal debutový mixtape i album a začal tourovat s Lil Debbie.

Role Model

V roce 2017 si Tucker změnil své jméno na (prozatím finální) Role Model a z rapu přešel na zpěv. Brzy poté vydal svůj první pěvecký počin ARIZONA IN THE SUMMER, což mu odstartovalo kariéru především skrze sociální sítě. V reakci na vydání zmíněného EP pozval Tuckera do studia v Los Angeles sám Mac Miller. V roce 2018 podepsal Role Model smlouvu s Interscope Records a jeho kariéra se už definitivně rozjela.

Mezi nejznámější songy Role Modela patří hity blind, forever&more nebo if jesus saves, she's my type.

Nenech si ujít koncert Role Modela, který se odehraje 17. srpna v pražském Rock Café od 19:00!